04.09.2017

Президентська стипендія Національного університету Сеула (Республіка Корея)

04.09.2017

Магістерська програма на базі Юридичного факультету Братиславського університету (Словацька республіка)

04.09.2017

Стипендії на навчання у державних вищих навчальних закладах Чеської республіки

04.09.2017

Стипендії для вивчення грецької мови і культури в Греції

04.09.2017
Закордонне стажування для аграріївЧитати повністю

Закордонне стажування для аграріїв

Практична частина програми передбачає ознайомлення з технологічним ланцюгом «від поля до столу» підприємств регіону; інституцій оточення бізнесу, які надають підтримку в пошуку та отриманні безповоротного фінансування в сфері с/г та займаються розподілом ресурсів у регіональних програмах підтримки с/г

30.06.2017
Навчальний візит Уманського НУС до ВаршавиЧитати повністю