30.11.2016
Дослідницькі стипендії в університеті ФрайбургаЧитати повністю

Дослідницькі стипендії в університеті Фрайбурга

Спеціальності: всі спеціальності університету. Дедлайн: 28 лютого 2017 року.

22.11.2016
Модернізація національної системи управління державним розвитком: виклики і перспективи Читати повністю

8-9 грудня 2016 року відбудеться ІІ Міжнародна науково-практична конференція: "Модернізація національної системиуправління державним розвитком: виклики і перспективи".

21.11.2016
Аспірантура в Цюрихській вищій школі економікиЧитати повністю

Аспірантура в Цюрихській вищій школі економіки

Спеціальності: економіка. Рівень: аспірантура. Дедлайн: 31 січня 2017 року.

21.11.2016
Гранти на навчання в Болонському університетіЧитати повністю

Гранти на навчання в Болонському університеті

Спеціальності: всі спеціальності університету. Рівень: бакалавріат, магістратура, аспірантура.