04.09.2017

Магістерська програма на базі Юридичного факультету Братиславського університету (Словацька республіка)

04.09.2017

Стипендії на навчання у державних вищих навчальних закладах Чеської республіки

04.09.2017

Стипендії для вивчення грецької мови і культури в Греції

04.09.2017
Закордонне стажування для аграріївЧитати повністю

Закордонне стажування для аграріїв

Практична частина програми передбачає ознайомлення з технологічним ланцюгом «від поля до столу» підприємств регіону; інституцій оточення бізнесу, які надають підтримку в пошуку та отриманні безповоротного фінансування в сфері с/г та займаються розподілом ресурсів у регіональних програмах підтримки с/г

30.06.2017
Навчальний візит Уманського НУС до ВаршавиЧитати повністю

Навчальний візит Уманського НУС до Варшави

18.04.2017
Программа Фулбрайта 2017-2018 для ученых в области гуманитарных, общественных, точных и естественных наук и для деятелей искусствЧитати повністю

Программа Фулбрайта проводит открытый конкурс для ученых в области гуманитарных, общественных, точных и естественных наук и для деятелей искусств.