03.11.2016
Запрошення до участі у міжнародному агро-самітіЧитати повністю

Запрошення до участі у міжнародному агро-саміті

Компанія «Байєр» запрошує студентів Уманського НУС до участі у світовому агро саміті, що відбудеться у Брюсселі.

13.10.2016
Словацький університет запрошує на стажування викладачів, аспірантів, студентівЧитати повністю

Словацький університет запрошує на стажування викладачів, аспірантів, студентів

Стажування проходитиме в Пан'Європейському університеті, м. Братислава протягом 12-17 грудня 2016 року. Дедлайн подачі документів - 30 жовтня 2016 року.

05.10.2016
Сформовано програму роботи міжнародних виставок «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»Читати повністю

Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu» відбудуться в Києві 25-27 жовтня,

04.10.2016
Гранти на проведення досліджень у НімеччиніЧитати повністю

Гранти на проведення досліджень у Німеччині

Фонд Олександра Гумбольдта надає стипендії науковцям з будь-якої галузі науки для проведення досліджень у наукових установах Німеччини.