04.05.2016
Сезонна робота в БолгаріїЧитати повністю

Сезонна робота в Болгарії

Туристичний оператор "ЛІГОС- Сервіс" пропонує Вашим студентам сезонну роботу в Болгарії. КК Еленіті, Комплекс Вікторія Палас.

25.04.2016
ВАКАНСІЯ БРЕНД-МЕНЕДЖЕРА в компанії ГРУППА РУЛЬЄ у ФранціїЧитати повністю

ВАКАНСІЯ БРЕНД-МЕНЕДЖЕРА в компанії ГРУППА РУЛЬЄ у Франції

ГРУПА РУЛЬЄ шукає кандидата серед випускників аграрних ВУЗів на вакансію бренд-менеджера в сфері рослинництва / тваринництва у Франції.

22.04.2016
Internship Program of German Business for UkraineЧитати повністю

Internship Program of German Business for Ukraine

Програма стажувань німецького бізнесу в Україні пропонує студентам унікальну можливість отримати практичний досвід роботи у провідних компаніях Німеччини протягом декількох місяців.

22.04.2016
Уряд Казахстану виділив 40 грандів для українських студентівЧитати повністю

Уряд Казахстану виділив 40 грандів для українських студентів

Українські студенти мають гарну можливість отримати освіту в Казахстані за програмами бакалаврату та магістратури.

15.04.2016
Китайська Народна Республіка запрошує українців на навчанняЧитати повністю

Китайська Народна Республіка запрошує українців на навчання

Міністерство комерції Китайської Народної Республіки запрошує представників України взяти участь у навчальних програмах для отримання стипендії магістра та докторанта.