18.08.2016
3-5 листопада 2016 року відбудеться IV Всесвітній конгрес  на тему поновлюваних джерел енергії та навколишнього середовищаЧитати повністю

3-5 листопада 2016 року відбудеться IV Всесвітній конгрес на тему поновлюваних джерел енергії та навколишнього середовища

Місце: Ефесус, Айдін - Туреччина. Дата: 3-5 листопада 2016 р. Кінцева дата подачі документів: 26 серпня 2016 р.

25.07.2016
Академія торгівлі і послуг в Познані запрошує на стажуванняЧитати повністю

Академія торгівлі і послуг в Познані запрошує на стажування

Науковці, викладачі та студенти Уманського національного університету садівництва запрошуються на стажування.

12.07.2016
Інформація для студентів, які ідуть на стажування до Польщі на ферму Плантація над ТанвіяЧитати повністю

Інформація для студентів щодо виїзду до Польщі, необхідні документи та речі, які потрібно брати

07.07.2016
Науковці Уманського НУС мають можливість підвищити кваліфікацію у Празькому інститутіЧитати повністю

Празький інститут підвищення кваліфікації (Чехія) запрошує на стажування науковців.

06.06.2016
Стажування в ООНЧитати повністю

Стажування в ООН

Нещодавніх випускників та студентів, які вивчають чи працюють у продовольчій чи агропромисловій сфері, запрошують на стажування у Продовольчу та сільськогосподарську організацію ООН. Інтернам платитимуть щомісячну стипендію у розмірі $700.

20.05.2016
Стажування в Польсько-українському міжнародному інститутіЧитати повністю

Стажування в Польсько-українському міжнародному інституті

Українські науковці, аспіранти, студенти вищих навчальних закладів України мають можливість пройти стажування у Польсько-Українському міжнародному інституті інновацій, науки, освіти та розвитку (MII) у Варшаві (Польща).