12.04.2016
"Вишеградський журнал біоекономіки та стійкого розвитку" запрошує до написання статейЧитати повністю

Науковці Уманського НУС мають змогу публікувати свої статті у міжнародному науковому журналі.

05.04.2016
Стипендія професора Станіслава Толпа на 2016/2017 навчальний рікЧитати повністю

Стипендія професора Станіслава Толпа на 2016/2017 навчальний рік

Вроцлавський університет природничих наук надає стипендію професора Станіслава Толпа починаючи з 2001 року.

30.03.2016
Стажування в Міжнародному університеті Шиллера Читати повністю

Стажування в Міжнародному університеті Шиллера

Освітній процес, сучасні методи викладання та організація наукових досліджень: досвід Міжнародного університету Шиллера.

25.03.2016
Стипендії на навчання у Словацькій Республіці Читати повністю

Стипендії на навчання у Словацькій Республіці

Словацька Республіка готова прийняти українських студентів та докторантів/аспірантів на часткове навчання до вищих навчальних закладів.

17.03.2016
Безкоштовне навчання в університетах ПольщіЧитати повністю

Безкоштовне навчання в університетах Польщі

Можливість навчання в університетах Польщі за стипендіальними програмами самих ВУЗів.

14.03.2016
Канадська провінція Манітоба оголосила Рік української культуриЧитати повністю

Канадська провінція Манітоба оголосила Рік української культури

Канадська провінція Манітоба офіційно оголосила 2016-й рік Роком місцевої української культури.