Урядові стипендії для проведення досліджень у АвстріїЧитати повністю

Урядові стипендії для проведення досліджень у Австрії

Урядові стипендії для проведення досліджень у АвстріїЧитати повністю

Урядові стипендії для проведення досліджень у Австрії

Уряд Австрії виділяє гранти для аплікантів на програми різних рівнів та різних спеціальностей. Рівень: проведення дослідження протягом 1 – 4 місяців. Апліканти можуть навчатися на бакалавріаті, в магістратурі, аспірантурі. Спеціальності: природничі, технічні, соціальні, гуманітарні науки, медицина, сільське господарство, мистецтво.

23.02.2016
Стипендії імені Фулбрайта для студентів старших курсів і випускників ВНЗ на здобуття ступеня магістра у США Fulbright Graduate Student ProgramЧитати повністю

Fulbright Graduate Student Program пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.