Остання редакція: 12 березеня 2016

ПРОГРАМА ОБМІНУ ВИКЛАДАЧАМИ У СФЕРІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ЕКОНОМІКИ І МАРКЕТИНГУ

Програма обміну викладачами (FEP) була започаткована у 1994 році. Суть програми полягає в організації стажування протягом п’яти місяців для викладачів вищих навчальних закладів у вузах США для того, щоб розширити їх знання і здатність навчати сільськогосподарської економіки і маркетингу та агробізнесу в умовах ринкової економіки.

Метою програми є сприяння розвитку раціональної сільськогосподарської політики та ефективного та конкурентоспроможного сільськогосподарського маркетингу і бізнес-систем. Цілі програмі FEP в наступному:

1. Збільшення числа осіб, які розуміють що збільшення кількості та якості наукових та освітніх програм для дорослих у сільськогосподарській економіці і маркетингу, агробізнесі та аграрному праві сприяє розумінню ринкової економіки;

2. Допомогти представникам університетів оцінити і переглянути навчальні програми і курси на основі застосування основних методів навчання і розробки навчальних програм;

3. Створення міцних двосторонніх відносин між університетами в галузі сільськогосподарської економіки і маркетингу та агробізнесу, які будуть стимулювати і підтримувати розробку навчальних програм, перегляд змісту предметів.

Збільшення числа професіоналів, які розуміють, як працює ринкова економіка, збільшення числа викладачів, які можуть вивчати і створювати навчальні матеріали з ринкової економіки, і збільшення числа осіб, які знають як адаптуватися до ринкової економіки має вирішальне значення для розробки і втілення розумної політики та подальшого розвитку конкурентоспроможної ринкової системи. Довгострокові програми технічної допомоги факультету полегшують перехід до ринкової економіки.

У різні роки учасниками цієї програми були:

Андрющенко

Андрій