Остання редакція: 03 вересня 2018

Науково-педагогічне стажування «Інновації в навчальному процесі: методи, підходи, технології (на прикладі підготовки бакалаврів та магістрів)»

Шановні викладачі та аспіранти!

Запрошуємо долучитися до групи, яка виїжджає на науково-педагогічне стажування в один з провідних національних ВНЗ Чехії – Vysoká škola ekonomická v Praze https://www.vse.cz/ «Інновації в навчальному процесі: методи, підходи, технології (на прикладі підготовки бакалаврів та магістрів)».

22 жовтня – 6 листопада 2018 р., 108 годин (16 днів: 10 днів очної та 6 днів дистанційної роботи; 22-27 жовтня – дистанційна частина, 28 жовтня – 6 листопада – очна частина).

ТЕРМІН ПРИЙОМУ ЗАЯВОК
Всі учасники, які планують долучитися до групи, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу:  algol@algol.com.ua до 10 вересня 2018 р.!
Тема листа: Стажування-жовтень Прага Прізвище та Ім'я учасника