+38 (04744) 3-33-28
Меню

Євроінтеграція

Упродовж останнього десятиріччя Україна наполегливо прагне наблизитися до європейських стандартів.

Стратегією подальшої діяльності у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції є активний перехід на сучасні європейські методи роботи, сприяння розвитку міжвідомчої взаємодії на горизонтальному рівні, розширення повноважень середньої та нижньої управлінських ланок у сфері обміну інформацією, заохочення ініціативності, глибокої продуманості пропозицій і бачення кінцевих результатів їхньої реалізації, вивчення та трансляція корисного досвіду інших європейських країн у сфері державного управління інтеграційними процесами.

Успіх на шляху просування України цим курсом та надання відносинам Україна – Європейський Союз якісно нового статусу залежатиме від здійснення послідовного та виваженого реформування економічної і соціальної сфер; ефективності процесу наближення законодавства України до законодавства ЄС; реалізації положень Угоди про партнерство та співробітництво між Україною і ЄС та його членами.

Не менш важливими факторами є сприяння розвитку торгівлі та інвестицій, забезпечення підґрунтя для взаємовигідного економічного, соціального, фінансового, громадського, науково-технологічного та культурного співробітництва, а також підтримки зусиль України щодо зміцнення демократії, розвитку її економіки та завершення переходу до ринкової економіки.

3 січня 2012 року було видано розпорядження Президента України про вдосконалення залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги для забезпечення реальних реформ у нашій державі.

Саме для здійснення цих змін будуть потрібні молоді, амбітні, активні, високоосвічені, кваліфіковані фахівці зі знанням іноземних мов. І це шанс для молоді, аби долучитися до євроінтеграційних процесів і успішно реалізувати свій потенціал.

Події та оголошення
Закінчується набір на проходження літнього стажування за кордоном (Польща, Болгарія)
Закінчується набір на проходження літнього стажування за кордоном (Польща, Болгарія)

Закінчується набір на проходження літнього стажування за кордоном (Польща, Болгарія)

Дізнайтесь більше

Всі повідомлення

Останні новини

Програма сезонних стажувань у Болгарії для студентів і випускників вузівЧитати повністю

Програма сезонних стажувань у Болгарії для студентів і випускників вузів

Програма працевлаштування українських громадян на сезонну роботу в Республіці Болгарія

Читати повністю

Науково-педагогічне стажування за програмою «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University»

Читати повністю

Всі новини