Остання редакція: 16 лютого 2018

Історія розвитку Центру

Відділ міжнародних зв'язків (ВМЗ) є координуючим структурним підрозділом Уманського НУС, створеним для розробки та впровадження стратегії міжнародної діяльності університету, розширення та поглиблення закордонних контактів, сприяння розвитку міжнародного співробітництва у сфері освіти та науки.

Напрямками роботи (ВМЗ) є:

• допомога студентам Уманського НУС у  мобільності  та надання  можливості підвищення кваліфікації в обраній сфері за кордоном;
  • сприяння програмам міжнародного обміну викладачів, аспірантів і студентів;
  • координування міжнародних навчальних та наукових проектів університету;
  • організація та технічна допомога міжнародних конференцій, семінарів, симпозіумів.
  • організація додаткової мовної практики студентів;
  • прийом закордонних делегацій та спеціалістів;
  • встановлення міжнародного співробітництва в галузі досліджень та пошук міжнародних контактів, необхідних для наукової, науково-практичної та навчально-методичної роботи університету;
  • діяльність щодо одержання міжнародних наукових і освітніх грантів.

Основні пріоритети в діяльності ВМЗ:

• Аналіз  перспектив  договірних відносин Уманського національного університету садівництва із закордонними партнерами.
  • Пошук нових форм роботи та нових партнерів за рубежем з метою забезпечення  отримання ґрантів і виконання спільних проектів, що сприяє зміцненню авторитету університету в рамках науково-виробничо-фінансових об'єднань і організацій світового співтовариства.
  • Відбір на конкурсних засадах  кандидатур викладачів і студентів з метою навчання, стажування, підвищення кваліфікації та участі в науково-навчальних проектах у закордонних вузах-партнерах.
  • Збір, аналіз і обробка в базі даних інформації про закордонні вузи, наукові співтовариства, міжнародні фонди та програми.
  • Організація участі університету в міжнародних, національних, реґіональних форумах (конгресах, конференціях, симпозіумах, виставках, ярмарках і т. ін.).
  • Пропагування (реклама) наукових, методичних, навчальних розробок Уманського НУС за кордоном (у тому числі й через мережу INTERNET).