Остання редакція: 26 січня 2018

Науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників на базі Економічного Університету у місті Краків, Польща

Європейська ліга професійного розвитку» організовує міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету у місті Краків, Польща.
Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.
Дати проведення: 12 лютого - 02 березня 2018 року.
Програма стажування складається з трьох модулів: Модуль 1. Новітні та інноваційні методики викладання (дистанційний онлайн - курс та індивідуальна робота).Модуль 2. Система вищої освіти в Польщі ( дистанційний онлайн - курс та індивідуальна робота). Модуль 3. Система вищої освіти у Європі  (3-денний виїзний модуль).

Університетом Економічним у Кракові  видається сертифікат на 108 годин усім  учасникам стажування.
Прийом заявок продовжено до 1 лютого!!!