+38 (04744) 3-33-28
Меню
Остання редакція: 22 квітня 2020

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні розпочала новий конкурсний рік.

До початку карантину ми встигли побувати в декількох містах та університетах Києва, Дніпра, Мелітополя, Запоріжжя, Черкас, Умані, Харкова, Краматорська, Бахмута, Слов'янська з презентаціями Програми. З початку березня Офіс Фулбрайта працює дистанційно, але продовжує пошук потенційних учасників та працює з новими конкурсантами.

Перші з фулбрайтівських конкурсних відборів відбуватимуться вже у травні та червні цього року.

До 16 травня 2020 року Офіс Програми академічних обмінів імені Фулбрайта приймає анкети на конкурс Fulbright Graduate Student Program cтипендії на навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. 
У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ:
Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.
До 1 червня 2020 року Програма ім. Фулбрайта приймає заявки на конкурс Fulbright Foreign Language Teaching Assistant (FLTA) Program на 2021-2022 академічний рік - стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев'ять місяців:

На сторінках останнього фулбрайтівського вісника  - онлайн-версії та у форматі PDF (у приєднанні) можна знайти інформацію про стипендіатів 2019-2020, котрі перебувають у США за цими програмами.
 
Всі зацікавлені можуть звертатися до нашого офісу:
 
Координатор програми - Інна Бариш: ibarysh@iie.orgstudent.ukraine@iie.org
Асистенти програми - office.ukraine@iie.org