+38 (04744) 3-33-28
Меню
Остання редакція: 11 березеня 2016

Міжнародний студентський квиток ISIC


Посвідчення студента ISIC (International Student Identity Card) – це дисконтна карта і документ, який працює в 120 країнах по всьому світу. Щорічно близько 4,5 мільйонів молодих людей отримують можливість скористатися її перевагами. Кожні 8 секунд в будь-якій точці земної кулі оформляється ще одна картка ISIC. Основна мета картки – це підтримка товариських і допитливих студентів по всьому світу.

Крім того, творці подумали і про грошову допомогу, тому цей дисконт надає знижки на різні послуги і економить кошти молодих людей. Вона надає 40000 знижок на переміщення, розваги та проживання. Універсальна карта поєднує в собі функції системи доступу, проїзного квитка, банківської платіжної картки та багато іншого.

Картка ISIС – це престижно

Картка ISIC була створена за підтримки UNESCO в 1953 році і з плином часу розширила свої функції. Тепер вона прирівнюється до посвідчення особистості в багатьох країнах. Наприклад, якщо ви поїсте за програмою Work and Travel, то вам без неї не обійтися. Крім того, вона надає знижки на авіаквиток. Але це далеко не всі можливості картки. Адже знижки надається не тільки на проїзд, але ще й на проживання та розваги.

Вам будуть доступні всі послуги за зниженими цінами, на відміну від інших мешканців сторінки.

Виглядає картка як звичайна кредитка і оснащена 8 ступенями захисту. На ній вказані особисті дані студента: ім’я, дата народження, фотографія. Крім того, на ній необхідно поставити особистий підпис. За рахунок цього вам не доведеться носити з собою паспорт вчасно навчання. Адже, як було раніше сказано, вона є загальноприйнятим міжнародним документом.

Студентська картка ISIC – це вигідно

Студентська картка ISIC оформляється швидко і коштує недорого. Для того, щоб отримати її необхідно зібрати пакет документів. У нього входить: студентський квиток і його копія, паспорт та копія, 1 фотографія 3х4. Якщо ви учень школи, ліцею, гімназії і вам 12 років, тоді ви маєте повне право оформити картку. Також карта доступна студентам або аспірантам денної та вечірньої форми навчання. ISIC оформляється терміном на 16 місяців і може бути продовжений лише з вересня.

Картки ISIC, ITIC, IYTC – це вигідні та практичні посвідчення особи. Тому якщо ви збираєтеся їхати за кордон, вам без них не обійтися. Завдяки їм вам будуть доступні безкоштовні сервіс та знижки на всілякі послуги.

Помічник

   • Знаходишся в чужій країні в стресовій ситуації і не до кого звернутися?
    «ISIC Help Line» – твоя міжнародна безкоштовна екстрена телефонна служба підтримки в юридичних, медичних та загальних питаннях
   • Занудьгував за рідними – вистачить рахувати хвилини і кількість букв в смс-повідомленнях, коли знаходишся за кордоном! «ISIConnect» – доступ до міжнародної студентської системи комунікацій (голосова пошта, безкоштовна електронна пошта, віртуальний електронний сейф)
    Знижка на міжнародні телефонні переговори з будь-якої країни світу до 70%!

Оформити посвідчення ISIC можуть:

   • учні школи, ліцею, гімназії з 12 років 
   • студенти/аспіранти денної або вечірньої форми навчання: університету, інституту, коледжу, академії, ПТУ

Для оформлення ISIC необхідно надати:

  • заповнену заявку на оформлення посвідчення (необхідно знати як пишуться им`я та прізвище в закордонному паспорті)
  • документ (необхідно взяти оригінал та його копію), який підтверджує статус студента/учня денної або вечірньої форми навчання на момент оформлення ISIC: студентський/учнівський квиток (його нотаріально або деканатом завірена копія) або довідка з навчального закладу, або залікова книжка
  • документ, що засвідчує особу та підтверджує дату народження: паспорт/закордонний паспорт або свідоцтво про народження, або посвідчення водія
  • фотографію формату 3х4
  • готівку або оригінал квитанції про оплату (з 15.11.2015р. вартість оформлення 150 грн.)

Більше деталей на офіційному сайті

Останні новини

Всі новини