Остання редакція: 25 жовтня 2019

Підготовче відділення для іноземних громадян Уманського НУС

Підготовче відділення для іноземних громадян є структурним підрозділом Уманського національного університету садівництва.

Предметом діяльності Відділення є організація підготовки іноземних громадян до вступу у ВНЗ.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ТА ФУНКЦІЇ ВІДДІЛЕННЯ:

- Підготовка до вступу в університет, організація вивчення слухачами Відділення української (російської) мов, а також математики, фізики, хімії та інших дисциплін в залежності від спеціальності, яку вони прагнуть здобути.

- Організація та проведення виховної роботи з іноземними громадянами, ознайомлення їх із законами України, правилами та обов’язками слухачів Відділення, загальноприйнятими нормами поведінки, Правилами внутрішнього трудового розпорядку Уманського національного університету садівництва, Положеннями про студентський гуртожиток Уманського національного університету садівництва.

- Організація маркетингової діяльності, проведення профорієнтаційної роботи щодо залучення іноземних громадян до навчання в університеті.

- Забезпечення своєчасної видачі запрошень на навчання.

- Прийом і розселення іноземних громадян, що прибули на навчання до університету, організація їх побуту, національних заходів.

- Організація паспортно-візового режиму для іноземних громадян, що прибувають на тривалий час в Україну за запрошенням Уманського національного університету садівництва.

- Здійснення контролю за дотриманням слухачами Відділення Статуту Уманського національного університету садівництва, Правил внутрішнього трудового розпорядку Уманського національного університету садівництва, Положення про організацію освітнього процесу в Уманському національному університеті садівництва, Положення про студентський гуртожиток Уманського національного університету садівництва.

- Організація діловодства Відділення згідно з узгодженою номенклатурою справ.