+38 (04744) 3-33-28
Меню

Еразмус+

Erasmus + - одна з багатьох ініціатив ЄС щодо створення можливостей для молоді та збільшення їхнього працевлаштування.

Еразмус + - це програма ЄС, що підтримує можливості для освіти, навчання, молоді та спорту в Європі.

28 березня 2020 року  парламент затвердив наступну Програму Еразмус + на 2021-2027 роки.

Еразмус + розпочався як програма обміну студентами в 1987 році, але з 2014 року він також пропонує можливості для викладачів, слухачів та волонтерів різного віку.

За останні 30 років участь у програмі Еразмус + взяли понад дев'ять мільйонів людей і майже 800 000 чоловік скористалися програмою лише у 2017 році. В даний час програма охоплює 33 країни (усі 28 країн ЄС, а також Туреччину, Північну Македонію, Норвегію, Ісландію та Ліхтенштейн) і відкрита для країн-партнерів у всьому світі.

Відповідно до Європейської комісії, кожному третьому слухачеві програми Еразмус + пропонується посада в компанії, в якій вони навчались. Крім того, рівень безробіття серед молодих людей, які навчались або навчались за кордоном, на 23% нижчий, ніж серед їхніх немобільних однолітків через п’ять років після закінчення навчання.

Мобільність студентів у вищій освіті:

Цілі:

  • Надати більше кращих можливостей для розвитку  навичок і компетентностей у студентів, залучити найкращі таланти з усього світу

Основні види діяльності за напрямом:

  • Кредитна мобільність, включаючи стажування за кордоном: мобільність для студентів відкрита для країн-партнерів в обох напрямах (НОВЕ).
  • Консультації  можна отримати у міжнародних відділах ВНЗ. Інформація у розділі: Індивідуальні гранти: Кредитна мобільність
  • Ступенева мобільність: зразкові спільні магістерські програми, пропоновані університетами країн-членів програми та, в деяких випадках, країн-партнерів програми, що приваблюють найкращих студентів з усього світу.
  • Консультації можна отримати у міжнародних відділах ВНЗ і НЕО в Україні. Інформація в розділі: Індивідуальні гранти: Ступенева мобільність.

Мобільність працівників у вищій освіті:

Цілі:

  • Надати більше кращих можливостей для підвищення якості викладання та навчання.

Основні види діяльності за напрямом:

  • Викладання (викладацьке відрядження): розроблення інноваційних методів викладання, мобільність відкрита для країн-партнерів в обох напрямах.
  • Професійний розвиток: удосконалення навичок і компетентностей у викладацького складу та адміністративного персоналу, відкритий для країн-партнерів в обох напрямах.
  • Інформацію можна отримати у міжнародних відділах ВНЗ та у розділі Індивідуальні гранти: Кредитна і Ступенева мобільність.

 

Останні новини

Всі новини