Остання редакція: 28 лютого 2020

3 березня 2020 року о 14:00 Уманський національний університет садівництва (корпус №4, аудиторія №170)

ПРОГРАМА ІМЕНІ ФУЛБРАЙТА В УКРАЇНІ

ЩОРІЧНІ КОНКУРСИ ДЛЯ НАУКОВЦІВ, ВИКЛАДАЧІВ,

ВИПУСКНИКІВ ВНЗ ТА СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ

ГУМАНІТАРНІ, СОЦІАЛЬНІ, ТОЧНІ, ТЕХНІЧНІ ТА ПРИРОДНИЧІ ДИСЦИПЛІНИ

Запрошуємо студентів, аспірантів, викладачів університету на зустріч з представниками Інституту міжнародної освіти, Програми імені Фулбрайта в Україні. Ви дізнаєтесь про можливості, що надає Програма, умови участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій для навчання на магістерських програмах або проведення досліджень в університетах США.

Розпочинається прийом документів на перші з фулбрайтівських конкурсів:

Fulbright Graduate Student Program

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.  Документи приймають до 16 травня  2020 року.

Fulbright Foreign Language Teaching Assistant (FLTA) Program

Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев'ять місяців.

Документи приймають  до 1 червня  2020 року.

Запрошуємо всіх зацікавлених на зустріч.

WWW.FULBRIGHT.ORG.UA