КА1: Навчальна мобільність (KA1: Learning Mobility of Individuals).
Назва напряму: КА1: Навчальна мобільність (KA1: Learning Mobility of Individuals).
Тип проєкту: ПРОЄКТИ МОБІЛЬНОСТІ У СФЕРІ ВИЩОЇ ОСВІТИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ (Mobility Project for Higher Education Students and Staff).
Напрям КА1 спрямований на: створення можливостей для індивідуальної міжнародної мобільності представників закладів вищої освіти, зокрема:
- Для студентів усіх освітніх рівнів за усіма галузями знань участь у мобільності є можливістю навчатися або стажуватися за кордоном у межах навчання за основною освітньою програмою у ЗВО;
- Для працівників освітніх закладів мобільність сприяє обміну досвідом та професійному зростанню.
Основною вимогою проєктів КА1 є ВИЗНАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ МОБІЛЬНОСТІ, а також повага принципів інклюзивності у вищій освіті.
Цілями напряму КА1 міжнародної мобільності є:
- Обмін знаннями, методами навчання та дослідження, а також досвідом роботи в європейському та міжнародному середовищі;
- Набуття та розвиток комунікативних та мовних компетентностей, розвиток критичного мислення, навичок з пошуку та аналізу варіантів вирішення викликів, вдосконалення компетентностей дослідження;
- Розвиток цифрових та зелених компетентностей;
- Сприяння особистісному розвитку.
Тривалість проєкту: 26 місяців (проєкти КА 131), 24 або 26 місяців (проєкти КА 171).
Макс. розмір гранту: визначається Національним агентством Еразмус+, де знаходиться заявник та куди подається проєктна заявка.
Співфінансування: не є обов’язковим.
Хто може бути координатором / заявником? Заклад вищої освіти (підписант Хартії Еразмус з вищої освіти) з країни-члена Програми Еразмус+.
Які організації можуть брати участь у проєкті? Заклади вищої освіти, інші залучені до освітнього процесу організації-партнери ЗВО.
Кількість та типи організацій, вимоги щодо партнерства: 1 ЗВО або концорціум ЗВО з країн-членів Програми Еразмус+ та 1 український ЗВО або партнерство українських ЗВО (за рішенням заявника).
Додаткова важлива інформація (пріоритети тощо): для проєктів за участю країн Східного партнерства (включаючи Україну) 40% бюджету має використовуватись на учасників мобільност, які підпадають під категорію ІНКЛЮЗИВНІСТЬ відповідно до визначення у Керівництві до Програми Еразмус+.
Які правила щодо обсягу фінансування? Визначає Національне агентство Еразмус+ країни, де знаходиться заявник та подається проєктна заявка.
Хто адмініструє конкурс і куди подавати проєктну заявку? До Національного агентства Еразмус+ країни, де знаходиться заявник (децентралізований підхід).
Коли подавати? До 23 лютого о 12:00 (час за Брюсселем).
Посилання на конкурсну програму: проєкти KA131 або KA171 на ”Erasmus+ and European Solidarity Corps page”.