+38 (04744) 3-33-28
Меню

Виробнича практика за кордоном

 

Практичне навчання студентів - одна з форм проведення практичної підготовки, що є обов'язковою компонентою освітньо-професійної програми підготовки фахівців для здобуття кваліфікаційного рівня і проводиться відповідно до Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 8 квітня 1993 року № 93 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 квітня 1993 р. за № 35).

 

До участі у практичному навчанні за кордоном допускаються:

  • студенти 2-3 курсів та студенти першого року навчання, які навчаються за інтегрованими навчальними планами(скорочений термін), а також студенти першого року навчання магістратури та аспіранти, що зареєструвалися для участі у програмах практичного навчання за кордоном;
  • студенти, що успішно навчаються, беруть активну участь у громадському житті університету;
  • студенти, що мають високий рівень знань з іноземної мови, що засвідчуються відповідним сертифікатом.

 

Відбір кандидатів для участі у міжнародних програмах практичного навчання за кордоном проводиться на основі відкритого конкурсу та висновків приймаючої сторони. Основними критеріями відбору осіб з числа бажаючих взяти участь у програмах практичного навчання за кордоном є:

  • успішність навчання (середній бал не менше 4.0);
  • фахове спрямування претендентів та висновок представників приймаючої сторони;
  • відсутність негативних проявів у побуті;
  • володіння іноземною мовою, що підтверджується відповідним сертифікатом;
  • громадська активність та соціальний стан кандидатів (діти-сироти, напівсироти, студенти з багатодітних сімей - за поданням громадських організацій);
  • наявність закордонного паспорта;
  • наявність посвідчення водія автотранспортного засобу.

Залежно від конкретного напряму спеціальності підготовки студентів та навчального плану визначається вид, тривалість і терміни проходження практичного навчання за кордоном. Для того щоб практика за кордоном стала для вас реальністю треба пройти певні кроки:

1

Оберіть бажану країну  стажування

Перегляньте програми практики, які пропонує відділ для студентів та продумайте для чого вам потрібна практика за кордоном, який у вас досвід в сільському господарстві та підготуйтесь до співбесіди іноземною мовою.

2

 

 

 

Пройдіть співбесіду

Співбесіда та консультація щодо стажування закордоном відбувається щочетверга з 15-00 по 17-00 в кабінеті №8 головного корпусу або в читальному залі наукової бібліотеки. В  зазначений час прийдіть до Відділу та дочекайтесь вашої черги. За результатами співбесіди ви можете бути одразу відібрані для участі в програмі тої чи іншої практики, і в такому разі вам слід переходити до наступного етапу. Якщо за результатами співбесіди вам було рекомендовано покращити рівень володіння іноземною мовою, або практичні навички, то вас запросять на наступні співбесіду. Використайте наданий час для того щоб виправити недоліки.

3

 

 

 

Підготуйте комплект документів

Відповідно до обраної вами програми, вам буде надано перелік документів які необхідно підготувати для участі в програмі практики за кордоном. Рекомендуємо зазделегідь отримати закордоний паспорт. Відділ міжнародних зв’язків завжди допоможе вам з підготовкою необхідних документів. Вам також треба заповнити анкету-заявку на участь в програмі практики за кордоном та отримати дозвіл декана на таку практику.

4

Отримайте розміщення

Як тільки ви надали координатори програми повний комплект документів, починається пошук місця практики за вашими вимогами. Як тільки таке місце буде знайдено, ви отримаєте повідомленні від координатора з інформацією про ваше розміщеннятобто місце, термін та умови практики. Цю інформацію ви маєте повідомити спеціалісту Відділу міжнародних зв’язків для подальшого оформлення документів.

5

 

 

Погодьте вашу практику з деканатом

На цьому етапі вам треба остаточно погодити з деканом факультету термін практики та, можливо, питання дострокової здачі сесії. Після цього Відділ міжнародних зв’язків подає перший наказ щодо вашої участі в програмі практики за кордоном.

6

 

Отримайте візу

Як тільки ви отримаєте візу, Відділ міжнародних зв’язків подає другий і остаточний наказ щодо вашої участі в програмі практики за кордоном. До цього моменту часу ви повинні вирішити всі питання з достроковою здачею сесії, якщо є така необхідність.

7

Вирушайте на практику

Всі формальності вирішені і ви готові іхати на практику. Щасливої дороги та нових вражень і досвіду!

8

 

По завершенні практики повідомте деканат та надайте звіт

Ви маєте повернутись в Україну та стати до навчання відповідно до дати практики затвердженої наказом ректора по університету. В перший день після вашого повернення повідомте Відділ міжнародних зв’язків та ваш деканат про повернення, надайте зіт про практику.

 

 

Останні новини

Всі новини