Остання редакція: 03 березеня 2023

Академічна мобільність за програмою Erasmus+ в Академії імені Якуба з Парадижу в Гожові Великопольському (Польща)

Студентка 11м-з групи факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва Новак Альона отримала можливість навчатися у весняному семестрі 2022-2023 н.р.  за програмою мобільності Erasmus+  в Академії імені Якуба з Парадижу в Гожові Великопольському (Польща).

Нещодавно студентка взяла участь у першій зустрічі з представниками ректорату, деканату та викладачами польського ЗВО, і вже розпочала навчання.

Щиро дякуємо колегам за надану можливість академічного обміну та створені комфортні умови для навчання наших студентів, а   Новак Альоні бажаємо успішного навчання в Академії імені Якуба з Парадижу в Гожуві Великопольському.