+38 (04744) 3-33-28
Меню
Остання редакція: 16 жовтня 2020

Цікаве та корисне онлайн стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників з України.

Дорогі колеги!

Найкращий варіант пройти стажування під час відсутності можливості виїзду за кордон - пройти стажування онлайн. Гарна можливість перейняти досвід польських колег. Найкращі  спікери від Collegium Civitas w Warszawe поділяться з вами цінною інформацією та яскравими презентаціями. Стажування передбачає ряд онлайн конференцій в зазначені дати з можливістю дискусії через перекладача з польськими колегами. Цікаві теми, топові лектори з Варшави, приємна аудиторія.

Стажування надасть вам нові теоретичні знання, ви опануєте новітніми унікальними методиками, набудете досвіду викладацької діяльності, обміняєтеся корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримаєте нові наукові зв’язки.

Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування. Стажування організовано за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом матеріалів та онлайн конференцій на українську мову.

Під час стажування Вас чекає цілий ряд відеоконференцій за наступними темами:

Інтернаціоналізація вищої освіти

- Програма Erasmus+. Основа інтернаціоналізація вищої освіти в ЄС

- Організація навчання і праці науковців під час пандемії COVID-19 

- Міжнародні студенти в Collegium Civitas і виклики COVID-19

- Створення та керування дослідницькими та аналітичними проектами

- Ефективне навчання – найкращі практики

- Результативна комунікація в багатокультурному середовищі і культурні компетенції як один з  інструментів інтернаціоналізації вищої освіти

Університетом Collegium Civitas  видається сертифікат на 180 годин (6 EСTS) усім учасникам стажування. Програма стажування відбувається з професійним перекладом на українську мову.


Запрошуємо до реєстрації на стажування :https://elpd.com.ua/stazhuvannya-civitas/