+38 (04744) 3-33-28
Меню
Остання редакція: 27 червня 2024

ЕU Study Days (Єврошколи)

EU Study Days (Єврошколи) - це освітній проект Представництва Європейського Союзу в Україні, який надає можливість старшокласникам, студентам та аспірантам дізнатися більше про Європеиський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових європейських та украінських експертів у цій сфері.

Проєкт сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці і впровадження спіпьних ініціатив. Проєкт реалізується громадською організацією «Молодіжна альтернатива», Львівським національним університетом ім. Франка, Харквським національнимекономічним університетом імені Семена Кузнеця. Під час навчання в Онлайн школі EU Study Days-2024 учасники прослухають відео-лекції та візьмуть участь у вебінарах від провідних спікерів, серед яких дипломати й експерти з ЄС та України.

Формат передбачає активні дискусії та живе спілкування, навчальна програма онлайн-школи включатиме вивчення: історії ЄС, основних інституцій та цінностей ЄС, викликів та досягнень європейської інтеграції України. Провідні європейські та українські експерти, дипломати розповідатимуть про взаємовідносини Україна-ЄС, основні принципи вступу до ЄС, підтримку України Європейським Союзом (військову, гуманітарну, економічну, фінансову тощо), пріоритети допомоги ЄС у післявоєнній відбудові України, ознайомлять з програмами та проєктами ЄС в Україні. Учасники також опанують навички, які потрібні, щоб побудувати успішну карʼєру, ознайомляться з освітніми та культурними програмами та багатьма іншими можливостями для молоді у ЄС.

Оголошення про відбір на участь у Онлайн школі EU Study Day-2024 було опубліковане Представництвом ЄС в Україні за посипанням: https://www.facebook.com/share/p/G1nmMciqUMuKSPym/?mibextid=WC7FNe

Контактна особа для звʼязку - Людмила Кудіна, Голова ГО «Молодіжна Альтернатива», youth.alternative.ua@qmail.com, +38097 280 8488