Остання редакція: 21 лютого 2022

Europe3000 - стажування в Італії (для студентів готельно-ресторанної справи)

Агенція Europe3000, що знаходиться у місті Бергамо (Італія) та є акредитована Міністерством праці Італії агенцією з пошуку персоналу. Уже більше 20 років Агенція займається організацією міжнародних стажувань для студентів з усього світу у сфері готельно-ресторанного бізнесу на території Італії.

Цього року отримали запит від італійських компаній, що працюють у готельно-туристичній сфері на запрошення 700 студентів для проходження стажування у готелях та ресторанах у різних регіонах Італії, а саме: Сардинія, Ломбардія, Венето, Емілія Романья та ін.

Студенти, що стажуватимуться, отримуватимуть грошову винагороду у розмірі 700 євро щомісяця та додатковий бонус в кінці стажування  розмірі 100 єврояк компенсацію за переліт та дорогу.

Інша важлива інформація

Стажування 3 місяці: 15 червня - 15 вересня, 6 місяців: початок травня - кінець жовтня.

Подання заявки: до 15-20 квітня

Для стажування запрошуються лише дівчата (офіціантки на залі).

Вимоги до кандидаток: повнолітні, вакцинація (дві дози), відповідальні.

Знання 100-200 слів італійською мовою необхідних для роботи на залі

Кандидати за власний рахунок:

- купляють квитки Україна-Італія-Україна (в кінці стажування повертається сума на дорогу у розмірі 100 євро)

- оформляють візу на навчання на період проходження стажування на основі укладеного договору між навчальними закладами (3 або 6 місяців)

- отримують італійський податковий номер

- оформляють медичну страховку

Додаткового відбору не буде, для проходження стажування достатньо мати необхідний пакет документів та вивчити базову лексику для проходження стажування.

На період стажування надається безкоштовне проживання та харчування (сніданок, обід, вечеря) + 700 євро, щомісяця.

-40 годинний робочий тиждень

- проживання у кімнатах (2/4/6 ліжок), ванна кімната, холодильник, питна вода, фен, миючі засоби для прибирання, рушники та постіль, пральна машина, доска для прасування.

Про місце  проходження стажування буде повідомлено заздалегідь.

Після закінчення стажування видається Диплом від італійської школи, з якою укладається договір та Сертифікат від Агенції Europe3000.

Для отримання більш детальної інформації просимо писати на нашу електронну адресу:

Uliana Salo – Lviv +380977056332

uliana.yavorshchuk@gmail.com