Остання редакція: 04 жовтня 2024

Міжнародні програми A*Star

За інформацією Посольства України в Республіці Сінгапур, Агентство з науки, технологій і досліджень Сінгапуру (A*STAR) надало можливість для українських студентів взяти участь у двох міжнародних програмах.

Зокрема виділено:

-5 стипендій у програмі Singapore International Pre-Graduate Award (дослідження від 2 до 6 місяців у дослідницьких інститутах A*STAR для студентів останніх років навчання за програмою бакалавра або магістра);

- 3 стипендії у програмі Singapore International Graduate Award (4-річна програма PhD в дослідницьких інститутах A*STAR у партнерстві з університетами Сінгапуру).

Загальні умови участі у згаданих програмах викладені в презентації, що додається.Додаткову інформацію можна отримати у Посольстві України в Республіці Сінгапур (контактна особа – перший секретар Олександр Сердечний, oleksandr.serdechnyi@mfa.gov.ua).

Загальні умови участі та опис програм додається.