Остання редакція: 17 грудня 2021

Наукове стажування для освітян “Академічна доброчесність”

Духовна Академія Університету Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві (UKSW) спільно із Інститутом Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (IIASC) запрошує до участі в програмі онлайн стажування для освітян, метою якого є ознайомлення із європейськими підходами щодо питання наукового плагіату і популяризація академічної доброчесності.

Тривалість стажування: 24.01 – 04.03.2022 р. (180 год. 6 кредитів ECTS)

Організаційний внесок учасника: 115 Євро

КЛЮЧОВІ СПІКЕРИ:

Алі Тахмазов, виконавчий директор компанії Plagiat.pl;

Кшиштоф Гутовский, експерт з авторського права Польської Академії Наук;

Томаш Фолтинек, голова правління Європейської Мережі Академічної Доброчесності;

Саймон Лінакре, директор з міжнародного розвитку накової аналітичної компанії Cabells.

Сертифікат на базі Вищого Семінаріуму Духовного університету UKSW (180 годин (6 кредитів ECTS). Сертифікат відповідає вимогам постанови КМУ №800 ” Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників” від 21.08.2019.

В рамках програми є можливість пройти тестування на знання польської мови та англійської мови (стандарт Cambrige).

РЕЄСТРАЦІЯ

Контактна інформація: