+38 (04744) 3-33-28
Меню
Остання редакція: 10 червня 2024

Стипендія на навчання в приватному Університеті Варендра (Бангладеш) 2024/2025

До Посольства України в Республіці Індія (за сумісництвом в Бангладеш) надійшла пропозиція щодо безкоштовного навчання для громадян України у приватному Університеті Варендра (Varendra University, Rajshahi, Bangladesh).

Згідно з отриманою інформацією, за освітнім рівнем «бакалавр» доступні 11 спеціальностей, зокрема комп’ютерна інженерія, інформація та телекомунікаційні системи, бізнес-адміністрування, фармакологія, економіка, соціологія, політологія, англійська філологія тощо.

При цьому, набір громадян України на безоплатній основі здійснюватиметься за формулою 2 безкоштовні місця за кожною окремою спеціальністю.

Мова навчання: англійська.

Термін навчання: 4 роки.

Веб-сайт Університету: https://vu.edu.bd/.

Навчальний семестр розпочнеться 20 липня 2024 року.

Умови вступу доступні за посиланням: https://vu.edu.bd/international/admission-procedure.

Слід зазначити, що в Університеті відсутній студентський гуртожиток, водночас, за інформацією отриманою від керівництва закладу, м. Раджшахі є центром освіти Бангладеш, тому у місті доступні гуртожитки приватного типу для хлопців та дівчат окремо.

Університет готовий надавати сприяння у пошуку житла, а також забезпечує транспортування до кампусу.

Більш детальну інформацію можна отримати, надіславши повідомлення на електронну пошту registrar@vu.edu.bd або WhatsApp: +880 17586 97040. Контактна особа Mr. Surajit Mondal, Registar.

Контактна особа від Посольства – другий секретар Володимир Притула (+91 99900 30320; volodymyr.prytula@mfa.gov.ua).