Остання редакція: 16 липня 2024

Успішне завершення академічної мобільності за програмою Erasmus+

Протягом весняного семестру 2023/2024 н.р. студентка факультету менеджменту Вікторія ПІЩАНА та студентка факультету економіки та підприємництва Ірина СЕМЕНЕНКО проходили навчання в Академії імені Якуба з Парадижа, м. Гожув Великопольський, Республіка Польща в рамках проєкту Erasmus KA1 Student Mobility for Studies.

Академічна мобільність студентів завершилася успішним складанням сесії в Академії імені Якуба з Парадижа.

Мобільність студентів в рамках проєкту Erasmus KA1 надає можливість не лише проходити семестрове навчання в закордонному університеті, але й отримати безцінний досвід міжкультурної комунікації та удосконалити мовні навички. Крім того, студенти мають можливість ознайомитися з новими методами викладання, що сприяє розширенню їх світогляду.

Вітаємо Вікторію ПІЩАНА та Ірину СЕМЕНЕНКО із успішним завершенням академічної мобільності та бажаємо подальших академічних здобутків.