+38 (04744) 3-33-28
Меню
Остання редакція: 20 січня 2021

Запрошуємо на онлайн-стажування на базі Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Онлайн стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників

Дорогі колеги!

Найкращий варіант пройти стажування під час карантину - пройти стажування онлайн. Гарна можливість перейняти досвід польських колег. Найкращі спікери від Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie  поділяться з вами цінною інформацією та яскравими презентаціями. Стажування передбачає ряд онлайн - конференцій в зазначені дати з можливістю дискусії через перекладача з польськими колегами. Цікаві теми, гарні лектори, приємна аудиторія.

Стажування надасть вам нові теоретичні знання, ви опануєте новітніми унікальними методиками, набудете досвіду викладацької діяльності, обміняєтеся корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримаєте нові наукові зв’язки. Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування. Стажування організовано за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом матеріалів та онлайн - конференцій на українську мову.

Дати стажування: 01 березня до 26 березня 2021 року

Під час стажування Вас чекає цілий ряд відеоконференцій за трьома модулями:

Модуль 1

Мобільність в освіті.

Модуль 2

Європейська та польська система вищої освіти

Модуль 3

Освіта та дослідження в перехідному періоді. Нові та інноваційні методи навчання.

Економічним Університетом у Кракові видається сертифікат на 120 годин усім учасникам стажування. Програма стажування відбувається з професійним перекладом на українську мову.


Запрошуємо до реєстрації на стажування : https://elpd.com.ua/online-stazhuvannya-uek-2021/