+38 (04744) 3-33-28
Меню
Остання редакція: 09 серпня 2022

Розпочався відбір до Єврошколи - 2022

Представництво ЄС в Україні оголошує набір школярів 9-10 класів, а також студентів українських закладів вищої освіти останнього курсу бакалаврату й магістратури денної форми навчання та аспірантів будь-якої форми навчання на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine (Єврошколи). Навчання відбуватиметься з 15 березня по 31 травня 2022.

 Про це повідомляє Представництво Європейського Союзу в Україні.

 До участі в проєкті запрошується молодь, яка поділяє європейські цінності, прагне дізнатися більше про ЄС, а також знайти однодумців для втілення спільних ініціатив для європейського майбутнього України. 

Протягом навчання учасники прослухають лекції провідних експертів і дипломатів ЄС та України про Євросоюз та відносини України з ЄС. Навчання також включатиме відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати, ігри та інші інтерактивні заходи на платформах Zoom/Webex, а також онлайн-тестування.

Конкурсний відбір проходитиме у два етапи:

  • Перший етап – відбір за заявками;

  • Другий етап  – онлайн-тестування для перевірки знань на європейську тематику. За необхідності можлива онлайн-співбесіда студентів для перевірки рівня володіння англійською. 

Дедлайн подачі заявок 07 березня 2022 року до 18:00!

  • Посилання на заявку для школярів – тут.

  • Посилання на заявку для студентів – тут.

Переможців відбору повідомлять електронною поштою не пізніше 15 березня 2022.

Загалом цьогоріч заплановано два цикли інтерактивних освітніх модулів, які відбудуться весною і восени. 20 найкращих слухачів будуть запрошені до участі у літній або зимовій школах в очному форматі.

Довідково

EU Study Days in Ukraine – освітній проєкт Представництва ЄС в Україні, започаткований у 2013 році. Метою проєкту є розвиток мережі випускників, які цікавляться питаннями європейської інтеграції й спільно реалізують власні ініціативи у різних сферах діяльності. 

Матеріали