+38 (04744) 3-33-28
Меню
Остання редакція: 12 березеня 2016

ПРОГРАМА ОБМІНУ ВИКЛАДАЧАМИ У СФЕРІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ЕКОНОМІКИ І МАРКЕТИНГУ

Програма обміну викладачами (FEP) була започаткована у 1994 році. Суть програми полягає в організації стажування протягом п’яти місяців для викладачів вищих навчальних закладів у вузах США для того, щоб розширити їх знання і здатність навчати сільськогосподарської економіки і маркетингу та агробізнесу в умовах ринкової економіки.

 

Метою програми є сприяння розвитку раціональної сільськогосподарської політики та ефективного та конкурентоспроможного сільськогосподарського маркетингу і бізнес-систем. Цілі програмі FEP в наступному:


1. Збільшення числа осіб, які розуміють що збільшення кількості та якості наукових та освітніх програм для дорослих у сільськогосподарській економіці і маркетингу, агробізнесі та аграрному праві сприяє розумінню ринкової економіки;

2. Допомогти представникам університетів оцінити і переглянути навчальні програми і курси на основі застосування основних методів навчання і розробки навчальних програм;

3. Створення міцних двосторонніх відносин між університетами в галузі сільськогосподарської економіки і маркетингу та агробізнесу, які будуть стимулювати і підтримувати розробку навчальних програм, перегляд змісту предметів.

 

Збільшення числа професіоналів, які розуміють, як працює ринкова економіка, збільшення числа викладачів, які можуть вивчати і створювати навчальні матеріали з ринкової економіки, і збільшення числа осіб, які знають як адаптуватися до ринкової економіки має вирішальне значення для розробки і втілення розумної політики та подальшого розвитку конкурентоспроможної ринкової системи. Довгострокові програми технічної допомоги факультету полегшують перехід до ринкової економіки.

 У різні роки учасниками цієї програми були:

Андрющенко

Андрій

2003

Гоменюк

Марина

2005

Грицик

Олег

2004

Кримковський

Руслан

2001

Марін

Борис

1999

Новак

 Інна

2004

Школьний

Олександр

1998

Цимбалюк

Юрій

2002

Франчук

Василь

2011

Зборовська

Юлія

2012

Коваленко

Олексій

2013

Долінський

Василь

2014

 

 

Останні новини

Всі новини