Остання редакція: 29 вересня 2020

Дистанційне стажування для викладачів юридичних дисциплін!

Дорогі колеги!

Запрошуємо на СТАЖУВАННЯ для викладачів юридичних дисциплін!

Найкращі спікери від PRAWNICZE CENTRUM BADAŃ NAD EDUKACJĄWYDZIAŁ PRAWA, UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU поділяться з вами цінною інформацією та яскравими презентаціями.

Дати стажування: 09 листопада - 18 грудня 2020 року.
Мови стажування: польська, англійська з перекладом на українську.

Стажування передбачає ряд онлайн - конференцій в зазначені дати з можливістю дискусії через перекладача з польськими колегами. Цікаві теми, гарні лектори, приємна аудиторія. Під час стажування кожним учасником буде створений проект, який полягатиме у підготовці тез для наукової статті, яка зможе становити основу для повного наукового тексту з точки зору публікації у вибраному науковому журналі, з особливим акцентом на журнали, індексовані у базах даних Scopus.

Запрошуємо до реєстрації на стажування : https://elpd.com.ua/onlajn-stazhuvannya-dlya-yuristiv/

Університетом у Білостоці  видається сертифікат на 180 годин усім учасникам стажування.

Програма стажування відбувається з професійним перекладом на українську мову.

ДІЗНАТИСЬ ДЕТАЛЬНІШЕ