Остання редакція: 12 вересня 2018

Міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників на базі Економічного Університету у місті Краків

«Європейська ліга професійного розвитку» разом Економічним Університетом у місті Краків та Малопольською школою державного управління м. Краків  організовує тримісячне міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету у місті Краків, Польща.
Дати стажування з 21.09.2018 по 21.12.2018 року.
В результаті стажування, кожний учасник зможе оволодіти новими знаннями та здобути навички по розробці навчально-методичних матеріалів з застосуванням новітніх інноваційних методів, беручи за основу європейські моделі та методики викладання матеріалів. Учасники будуть мати можливість отримати досвід викладання на базі Економічного університету у Кракові та можливість впровадження отриманих знань у своєму навчальному закладі в подальшому.
Економічним Університетом у Кракові кожному учаснику після проходження стажування буде виданий сертифікат про довготривале тримісячне стажування тривалістю  216 годин. До  сертифікату буде підготовлено додаток із програмою навчання та розподілом годин відповідно до її виконання та зазначенням індивідуального проекту підготовленого під час стажування учасником.
Подача заявок на участь у стажуванні: до 20 вересня 2018 року.
РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ:
Додаткова інформація за телефоном: +380730332797 (Панкратова Ольга)