Остання редакція: 14 лютого 2022

Стажування Польща з економіки, туризму та готельно-ресторанної справи

Онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних

працівників ВНЗ України

«Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його  впровадження у підготовку фахівців з економіки, туризму та готельно-ресторанної справи »

Вища школа туризму і екології в Сухій Бескидській, м. Суха-Бескидська, Польща

Вища школа туризму і екології в Сухій Бескидській (Польща) запрошує до участі у програмі стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників ВНЗ України  I - IV рівнів акредитації, метою якого є ознайомлення із європейськими інноваційним підходами до надання освітніх послуг, новітніми унікальними методиками у викладацькій діяльності, основними тенденціями розвитку економіки та  управління у Європейському Союзі, зокрема Польщі.

Програма стажування передбачає:

• надання нових теоретичних і практичних знань з економіки, туризму та готельно-ресторанної справи;
  • обмін корисною інформацією зі зарубіжними колегами;
  • налагодження нових наукових зв'язків.

Після завершення стажування видається СЕРТИФІКАТ: про проходження міжнародного стажування на базі Вищої школи туризму і екології в Сухій Бескидській (180 годин аудиторної та індивідуальної роботи) (зразок додається).

Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звання доцента, професора і старшого дослідника відповідно до п. 2.1, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, а також враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг.

Організаційний внесок учасника: еквівалент 150 ЄВРО (за курсом НБУ на дату оплати). У ціну включено проведення онлайн-навчання, переклад матеріалів та вебінарів на українську мову,  сертифікат від Вищої школи туризму і екології в Сухій Бескидській про проходження міжнародного стажування.  Додатково забезпечуємо: консультації та підтримку експертів,  можливість налагодження  науково-дослідних контактів, можливість публікації в науковому збірнику.

Оплата організаційного внеску здійснюється після реєстрації учасника стажування.

Дати проведення стажування: 21  лютого – 12  квітня 2022 року

( можливі інші індивідуальні терміни за погодженням)

Програма стажування (орієнтовна)

Назва предмету

Кількість годин

Кількість балів ECTS

1.

Аудит та консалтинг у сфері туризму

2.

Новітні тенденції у сфері туризму та готельного-ресторанного господарства

3.

Державна політика у сфері туризму

15

4.

Господарче законодавство в ЄС та Польщі

15

5.

Інтернаціоналізація у науковій сфері та отримання міжнародних грантів

6.

Інноваційні технології у навчальній діяльності у закладах вищої освіти

60

2

Сума годин: 180

Сума ECTS:

6

Стажування відбуватиметься за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Буде забезпечено переклад матеріалів та онлайн конференцій на українську мову. Тематика програми стажування при потребі може бути адаптована та модифікована для потреб конкретного учасника стажування.

Дедлайн  реєстрації:  18 лютого 2022 року.

Контактні особи:

Ігор Каспрук