Євроінтеграція
Упродовж останнього десятиріччя Україна наполегливо прагне наблизитися до європейських стандартів.
Стратегією подальшої діяльності у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції є активний перехід на сучасні європейські методи роботи, сприяння розвитку міжвідомчої взаємодії на горизонтальному рівні, розширення повноважень середньої та нижньої управлінських ланок у сфері обміну інформацією, заохочення ініціативності, глибокої продуманості пропозицій і бачення кінцевих результатів їхньої реалізації, вивчення та трансляція корисного досвіду інших європейських країн у сфері державного управління інтеграційними процесами.
Успіх на шляху просування України цим курсом та надання відносинам Україна – Європейський Союз якісно нового статусу залежатиме від здійснення послідовного та виваженого реформування економічної і соціальної сфер; ефективності процесу наближення законодавства України до законодавства ЄС; реалізації положень Угоди про партнерство та співробітництво між Україною і ЄС та його членами.
Не менш важливими факторами є сприяння розвитку торгівлі та інвестицій, забезпечення підґрунтя для взаємовигідного економічного, соціального, фінансового, громадського, науково-технологічного та культурного співробітництва, а також підтримки зусиль України щодо зміцнення демократії, розвитку її економіки та завершення переходу до ринкової економіки.
3 січня 2012 року було видано розпорядження Президента України про вдосконалення залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги для забезпечення реальних реформ у нашій державі.
Саме для здійснення цих змін будуть потрібні молоді, амбітні, активні, високоосвічені, кваліфіковані фахівці зі знанням іноземних мов. І це шанс для молоді, аби долучитися до євроінтеграційних процесів і успішно реалізувати свій потенціал.