Проект TEMPUS - трансєвропейська програма мобільності для навчання в університетах

Уманський НУС став співвиконавцем проекту 544524-2013-PL-SMHES «Qualifications Frameworks for Environmental Science at Ukrainian Universities» ("Рамка кваліфікацій в галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів").

Акронім (коротка назва проекту): "QANTUS"

Дата початку проекту: 01.12.2013

• Координатор (головний менеджер) проекту:

Проф. Стефан Ігнар, завідувач кафедри гідротехніки Варшавського університету наук про життя, Республіка Польща

Контакти:

тел.: + 48 22 593 52 70; факс: + 48 22 593 52 73; е-адреса: stefani@levis.sggw.pl

• Координатор проекту від України:

Проф., д.т.н. Захарченко Вадим Миколайович, проректор з науково-педагогічної роботи Одеської національної морської академії

Контакти: тел.: +38 048 728 31 57; факс: +38 048 728 31 57; e-адреса: zvn@onma.edu.ua

Мета проекту:

Мета проекту полягає в підвищенні якості та актуальності вищої освіти в Україні і збільшенні конвергенції з розробками ЄС шляхом розроблення кваліфікаційних рамок.

Цілі проекту:

1. Аналіз існуючих стандартів і методологій розроблення кваліфікаційних рамок у сфері екології, охорони навколишнього природного середовища та збалансованого природокористування.
  2. Розроблення галузевої рамки кваліфікацій у сфері екології, охорони навколишнього природного середовища та збалансованого природокористування.
  3. Навчальні курси з розроблення та впровадження нових навчальних програм, сумісних з рамкою кваліфікацій у сфері екології, охорони навколишнього природного середовища та збалансованого природокористування.

Напрями діяльності за проектом:

1. Аналіз існуючих стандартів і методологій розроблення галузевих кваліфікаційних рамок.
  2. Розроблення галузевої рамки кваліфікацій у сфері екології, охорони навколишнього природного середовища та збалансованого природокористування для України.
  3. Створення навчальних центрів.
  4. Створення та впровадження навчальних курсів з розроблення й реалізації нових навчальних програм, сумісних з рамкою кваліфікацій у сфері екології, охорони навколишнього природного середовища та збалансованого природокористування.
  5. Контроль якості.
  6. Розповсюдження результатів проекту.
  7. Управління проектом.

Очікувані результати:

1. Рамка кваліфікацій у сфері екології, охорони навколишнього природного середовища та збалансованого природокористування для українських університетів.
  2. Створенні навчальні центри в університетах-партнерах.
  3. Розроблені та впровадженні навчальні курси.
  4. Веб-сайт проекту.
  5. Звіти та інші публікації за результатами проекту.

Учасники проекту (партнери):

Методичне забезпечення: