+38 (04744) 3-33-28
Меню
Остання редакція: 23 лютого 2016

Стажування в Данії

Програма стажування у Данії - це унікальна можливість для молодих українців розпочати свою кар`єру у сфері сільського господарства за кордоном. Адже це чи не єдина довготривала програма, в якій можуть взяти участь особи, які не мають попереднього досвіду у даній царині за межами України. Здобувши практичні навички у Данії, рекомендації від работодавця та покращивши рівень знання англійської мови, такі працівники мають змогу працевлаштуватися в інших країнах, де досвід за кордоном є обов`язковою умовою.

Вимоги до практикантів

  •  Мотивація і бажання працювати, зацікавленість та здатність до навчання  на місці стажування.
  •  Наявність гарного здоров'я , фізичного і психологічного стану.
  •  Вік : 19 - 29 роки.
  •  Володіння англійською мовою на рівні А2 (Upper-Elementary) або вище за загальноєвропейською системою оцінювання рівнів іноземних мов (Common European Framework of Reference, CEFR). Кандидат повинен  скласти тестування та здобути сертифікат міжнародного зразка, що підтвержує необхідний рівень знання мови.
  •  Наявність попереднього досвіду та практичної роботи в сільському господарстві (вітається, але не є обов`язковим).
  •  Здатність водити авто та трактор, наявність посвідчення водія. (Не є обов'язковою вимогою, однак ці фактори впливають на швидкість отримання місця стажування).
  •  Наявність аграрної незакінченої освіти. Для осіб, що мають іншу освіту, існує програма професійної підготовки у сфері сільського господарства або можливість отримання другої освіти.

Типи розміщення:

переважно свиноферми та молочні ферми або змішані ферми (молочна + польові культури, свиноферма + садівництво). Декілька ферм (15-25 на рік загалом) приймають практикантів для стажування у галузі садівництва, конярства, лісівництва, фруктів, птахівництва та хутра. Біля 5 місць пропонується на спеціалізоване рослинництво.

Перші два місяці є випробним терміном

Протягом цього часу фермер, також як і практикант можуть вирішити зупинити стажування з повідомленням про це за два тижні.

Якщо фермер свідчить, що в практиканта немає достатньо досвіду або знань мови, або якщо в практиканта негативне відношення до роботи, приймаюча компанія організовує відвідання ферми з метою роз’яснення ситуації. Якщо скарги є справедливими, практикант має повернутися додому. Якщо існують інші проблеми, приймаюча організація намагається знайти нове розміщення.

Термін перебування

складає від 8 до 12 місяців.

Останні новини

Всі новини