+38 (04744) 3-33-28
Меню
Остання редакція: 23 лютого 2016

Стажування в Швеції

Це унікальна можливість для молоді здобути досвід роботи в сільському господарстві однієї з найбільш розвинених країн світу. Програма стажування проходить на рослинницьких та тваринницьких фермах.

Для того, щоб взяти участь в програмі,  вам повинно бути від 19 до 29 років, бажано мати освіту в сфері сільського господарства та вміння керувати трактором, мати практичний досвід роботи в обраній категорії від 1 року, знати англійську мову на розмовному рівні, не мати порушень візового режиму, депортацій, судимостей та проблем зі здоров'ям.

Умовами програми передбачено стажування протягом 6 місяців по одному із напрямків: рослинництво чи тваринництво. Робочий день триває 8 годин, 5-6 робочих днів на тиждень, 168 робочих годин на місяць, надається оплачувана відпустка з розрахунку 2 дні на місяць. Стажер може проживати на фермі в спеціальних будинках для працівників чи орендувати житло самостійно. Харчування може забезпечуватись самостійно або разом із родиною фермера, що оплачується стажером шляхом відрахування з заробітної плати.

Останні новини

Всі новини