30.06.2017
Навчальний візит Уманського НУС до ВаршавиЧитати повністю

Навчальний візит Уманського НУС до Варшави

18.04.2017
Программа Фулбрайта 2017-2018 для ученых в области гуманитарных, общественных, точных и естественных наук и для деятелей искусствЧитати повністю

Программа Фулбрайта проводит открытый конкурс для ученых в области гуманитарных, общественных, точных и естественных наук и для деятелей искусств.

28.03.2017
Науково-педагогічне стажування в ІспаніїЧитати повністю

Науково-педагогічне стажування в Іспанії

«Досвід підготовки висококваліфікованого персоналу, організація навчального процесу та інноваційні методи навчання в ESEI International Business School Barcelona»