14.05.2016
Стипендії Фонду Фріца ТіссенаЧитати повністю

Стипендії Фонду Фріца Тіссена

Фонд імені Фріца Тіссена надає стипендії молодим науковцям на проведення досліджень у вищих навчальних закладах та некомерційних організаціях на території Німеччини.

14.05.2016
Німецько-українська програма в галузі логістики GUMLogЧитати повністю

Німецько-українська програма в галузі логістики GUMLog

Українські університети в Києві, Одесі та Умані пропонують спільну німецько-українську програму обміну студентів та аспірантів в галузі логістики.

10.05.2016
Літня школа для науковців та аспірантівЧитати повністю

Літня школа для науковців та аспірантів

Українська освітня дослідницька асоціація запрошує до участі в літній школі науковців та аспірантів.

04.05.2016
Сезонна робота в БолгаріїЧитати повністю

Сезонна робота в Болгарії

Туристичний оператор "ЛІГОС- Сервіс" пропонує Вашим студентам сезонну роботу в Болгарії. КК Еленіті, Комплекс Вікторія Палас.

25.04.2016
ВАКАНСІЯ БРЕНД-МЕНЕДЖЕРА в компанії ГРУППА РУЛЬЄ у ФранціїЧитати повністю

ВАКАНСІЯ БРЕНД-МЕНЕДЖЕРА в компанії ГРУППА РУЛЬЄ у Франції

ГРУПА РУЛЬЄ шукає кандидата серед випускників аграрних ВУЗів на вакансію бренд-менеджера в сфері рослинництва / тваринництва у Франції.

22.04.2016
Internship Program of German Business for UkraineЧитати повністю

Internship Program of German Business for Ukraine

Програма стажувань німецького бізнесу в Україні пропонує студентам унікальну можливість отримати практичний досвід роботи у провідних компаніях Німеччини протягом декількох місяців.