23.02.2016
Стипендії імені Фулбрайта для студентів старших курсів і випускників ВНЗ на здобуття ступеня магістра у США Fulbright Graduate Student ProgramЧитати повністю

Fulbright Graduate Student Program пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.

03.02.2016
Стипендії DAAD для студентів, аспірантів, науковців на 2016/2017 рікЧитати повністю

Стипендії DAAD для студентів, аспірантів, науковців на 2016/2017 рік

Стипендії DAAD пропонують можливість іноземним студентам, аспірантам, науковцям провести дослідження та підвищити кваліфікацію у Німеччині. Метою цієї програми є, зокрема, підтримка коротких наукових стажувань для обміну досвідом та встановлення зв´язків з колегами з фаху.