04.03.2016
Уряд Угорщини виділив громадянам України 100 стипендій для навчання на 2016-2017 навчальний рікЧитати повністю

Відповідно до програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки Угорська Сторона надає до 100 стипендій для українських студентів для продовження навчання в Угорщині відповідно до такого розподілу:

04.03.2016
Дайджест конкурсів на березень від сайту studwayЧитати повністю

Дайджест конкурсів на березень від сайту studway

Виграй стипендію на вивчення німецької мови в Баварії, візьми участь в Євровікторині та стань переможцем міжнародного фотоконкурсу.

03.03.2016
Семінар для іноземних студентівЧитати повністю

Семінар для іноземних студентів

Державне підприємство «Український державний центр міжнародної освіти» Міністерства освіти і науки України інформує про проведення семінару «Іноземні студенти в Україні». Ukrainian State Center for International Students informs about Seminar "International Students in Ukraine"!

26.02.2016

Study Tours to Poland (Навчальні тури до Польщі)

STP для студентів – одна з перших польських циклічних програм, що спрямовані на молодь зі Східної Європи.

Study Tours to PolandЧитати повністю

Study Tours to Poland

Study Tours to Poland надає можливість студентам з Білорусі, Молдови, України та Росії познайомитися з польськими ровісниками, зустрітися з представниками академичних спільнот та громадянських організацій, а також відвідати лекції, семінари та культурні заходи.

26.02.2016
Безкоштовні онлайн курси польської та німецькоїЧитати повністю

Безкоштовні онлайн курси польської та німецької

Польсько-український портал “Порт Європа” запрошує всіх бажаючих записатися на безкоштовні онлайн-курси польської та німецької мов. Курс польської пройшло вже понад 60 тисяч українців, багато з них зараз успішно навчаються або працюють у Польщі.