Остання редакція: 10 січня 2023

КА2: Розробка магістерських програм Еразмус Мундус (KA2: Erasmus Mundus Design Measures – EMDM)

Назва напряму: КА2: РОЗРОБКА МАГІСТЕРСЬКИХ ПРОГРАМ ЕРАЗМУС МУНДУС (KA2: Erasmus Mundus Design Measures – EMDM).

Тип проєкту:  ПРОЄКТИ З РОЗРОБКИ МАГІСТЕРСЬКИХ ПРОГРАМ ЕРАЗМУС МУНДУС ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ  (Erasmus Mundus Design Measures for higher education institutions).

На що спрямований проєкт EMDM? Основною метою проєктів з розробки магістерських програм Erasmus Mundus є заохочення до розробки нових, інноваційних та високоінтегрованих магістерських програми з метою сприяння створенню нових партнерств із залученням (a) країн-членів Програми, (б) організацій та/або (в) тематичних сфер, які в недостатній мірі представлені в ErasmusMundus (див. Erasmus Mundus Catalogue).

Очікуваний результат проекту EMDM: нова магістерська програма та такі спільні механізми для її викладання та підготовки до акредитації, як:

• Спільний дизайн програми та спільні процедури
  • Спільне адміністративне та фінансове управління
  • Спільні освітні послуги для надання студентам
  • Спільна промоція та дисемінація
  • Проєкт спільної Партнерської та Студентської угоди
  • Спільна політика з отримання ступеню та запуск процесу акредитації
  • Вивчення можливостей, які пропонує Європейський підхід до забезпечення якості спільних програм (якщо це дозволяє національне законодавство)

Тривалість проєкту: 15 місяців.

Макс. розмір гранту: одноразова сума (lump sum) у розмірі 55 000 євро (для витрат, пов’язаних безпосередньо із діяльністю, необхідною для створення нової магістерської програми та інших витрат у тій мірі, в якій це стосується впровадження проєкту).

Хто може бути координатором/заявником? Будь-який заклад вищої освіти, який відповідає вимогам Програми Еразмус+ з країни-члена або країни-партнера Програми Еразмус+.

Які організації можуть брати участь у проєкті? Заклади вищої освіти, інші залучені до освітнього процесу організації-партнери ЗВО.

Вимоги щодо партнерства: Концорціум ЗВО (за рішенням заявника).

Хто адмініструє конкурс і куди подавати проєктну заявку? До Європейського виконавчого агентство з питань освіти та культури (ЕАСЕА) (централізований підхід).

Коли подавати? До 16 лютого о 17:00 (час за Брюсселем).

Посилання на конкурсну документацію: ERASMUS-EDU-2023-EMJM-DESIGN the Funding and Tenders Portal.

Відео ресурси з презентацією як готувати якісну проєктну заявку для Erasmus Mundus Actions 2023.

Відео ресурси та презентації для переможців виконавців проєктів Erasmus Mundus Design Measures (2022 p.).