Науково — педагогічне стажування в ВИШі ЄС

International Science Group и Вища Школа Менеджменту Інформаційних систем (ISMA) (Riga, Latvia) запрошує Вас взяти участь в Науково — педагогічному стажуванні "Теорія і практика науково-педагогічних підходів в освіті"

22.02.2021

Дистанційне стажування організоване факультетом Наук про Освіту UwB

Запрошуємо викладачів, взяти участь в дистанційному стажуванні організоване факультетом Наук про Освіту UwB, яке відбудеться з 05 квітня по 14 травня 2021 року. Державним Університетом у Білостоці видається сертифікат на 180 годин усім учасникам стажування. Програма стажування відбувається з професійним перекладом на українську мову.

19.02.2021

Стипендії для навчання/дослідження в закладах вищої освіти Латвії та участі у літніх школах

Державне агенство з питань розвитку освіти Латвійської Республіки пропонує здобувачам вищої освіти та науковцям скористатися стипендійними можливостями для навчання/дослідження в закладах вищої освіти Латвії та участі у літніх школах на 2021/2022 навчальний рік.

04.02.2021
Стипендіальна програма Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) і Уряду УгорщиниЧитати повністю