20.01.2021
Запрошуємо на онлайн-стажування на базі Uniwersytet Ekonomiczny w KrakowieЧитати повністю

Запрошуємо на онлайн-стажування на базі Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Онлайн стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників. Найкращий варіант пройти стажування під час карантину - пройти стажування онлайн. Гарна можливість перейняти досвід польських колег. Найкращі спікери від Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie поділяться з вами цінною інформацією та яскравими презентаціями. Стажування передбачає ряд онлайн - конференцій в зазначені дати з можливістю дискусії через перекладача з польськими колегами. Цікаві теми, гарні лектори, приємна аудиторія.

20.01.2021
Стипендії для навчання та стажування громадян України в закладах вищої освіти Словацької РеспублікиЧитати повністю

Стипендії для навчання та стажування громадян України в закладах вищої освіти Словацької Республіки. Детальна інформація щодо умов участі у стипендійній програмі в листі (підкріплений файлом)

14.12.2020