14.12.2020
Стипендії для навчання в Угорщині для студентів ОР "Бакалавр","Магістр" та для ОНР "Доктор філософії"Читати повністю

Відповідно до Програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини, угорська сторона надає для українських громадян 100 стипендій для навчання

26.11.2020
Стажування педагогічних працівників «Дистанційна освіта: інноваційні методи та цифрові технології»Читати повністю

Стажування педагогічних працівників в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University за програмою підвищення кваліфікації «Дистанційна освіта: інноваційні методи та цифрові технології»

ЗАКОРДОННЕ СТАЖУВАННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Міжнародне наукове стажування “ОСОБЛИВОСТІ ФІНСЬКОЇ СИСТЕМИ ОСВІТИ”

Західно-Фінлянський Коледж с запрошує до участі у програмі міжнародного наукового стажування “ОСОБЛИВОСТІ ФІНСЬКОЇ СИСТЕМИ ОСВІТИ”