+38 (04744) 3-33-28
Меню
Остання редакція: 19 травня 2016

Чеський університет запрошує на стажування

Шановні науковці, викладачі, студенти!

Запрошуємо Вас пройти стажування

в Празькому інституті підвищення кваліфікації (Чехія)

http://www.prizk.cz

за програмою підвищення кваліфікації

«Публікаційна та проектна діяльність

в країнах Євросоюзу: від теорії до практики»

2-9 липня 2016 р., м. Прага

 

Стажування проводять викладачі з Чехії, Великобританії та Польщі

 

Програма складається з 2 модулів:

 

Модуль 1 (32 години): Публікації в західних журналах: теорія та практика

1) Практика, правила і традиції написання наукової статті в журнали, що входять до системи SCOPUS, Web of Science та інші.

2) Практичні рекомендації з написання статей.

3) Оформлення статті, правила цитування, оформлення бібліографії посилань – як це бачить шеф-редактор журналу.

4) Системи та індекси цитування наукових журналів, публікаційної активності та продуктивності вчених.

5) Системи SCOPUS і Web of Science в практиці.

6) Імпакт-фактор наукового журналу, індекс Хірша, цитування.

7) Мова академічного письма: як підготувати статтю для публікації в іноземному виданні.

8) Структура та оформлення статті. Цілі дослідження. Методика та аргументації. Представлення результатів, аналіз і полеміка по темі.

9) Стилістичні особливості академічного письма. Списки слів, що найчастіше зустрічаються та стилістичні патерни.

 

Модуль 2 (32 години): Управління проектами та грантовою діяльністю в освітніх організаціях

1) Проектний менеджмент: планування і підготовка проектів.

2) Індивідуальні та інституційні проекти.

3) Проектні та грантові можливості Євросоюзу.

4) Умови успішної реалізації проектів у ЄС (на прикладі Чехії, Великобританії, Ірландії).

5) Процедура подачі заяви.

6) Умови та вимоги до заявників.

7) Оформлення конкурсної документації. Методика і аргументація. Опис індикаторів і результатів проекту. Складання бюджету.

8) Case-studies.

 

УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ

Вартість участі у програмі складає 90 євро. Сплачується по прибутті, в Празі, на рахунок Празького інституту підвищення кваліфікації. У вартість стажування входить тільки саме стажування (лекції, семінари, майстер-класи, інша аудиторна та позааудиторна робота, консультації та інші види занять, які передбачено програмою стажування, сертифікат за участь у стажуванні).

Трансфер, проживання та харчування учасники стажування забезпечують собі за свої додаткові витрати, організовано (через туристичного оператора «Алголь»), чи самостійно. Консульський збір, послуги візового центру та страхування до вартості участі у стажуванні, або вартості організованого трансферу не входять, та додатково самостійно сплачуються у відповідні інституції!

 

ОРГАНІЗОВАНИЙ ТРАНСФЕР, ПРОЖИВАННЯ ТА ВІЛЬНИЙ ЧАС

УЧАНИКІВ ПРОГРАМИ

забезпечує туристична компанія «Алголь» (м. Львів)

www.algol.com.ua

 

ПРОГРАМА ОБСЛУГОВУВАННЯ ТРАНСФЕРУ, ПРОЖИВАННЯ ТА ВІЛЬНОГО ЧАСУ

 

1 день. 02 липня. Субота. 20:00 – Виїзд зі Львова. Нічний переїзд зі Львова до Праги.

2 день. 03 липня. Неділя. Прибуття вранці у Вроцлав. Відпочинок. Самостійна позааудиторна робота. У вільний час оглядова екскурсія Вроцлавом. Переїзд в Прагу. Поселення. Ночівля в готелі.

3 день. 04 липня. Понеділок. Сніданок. Стажування. Аудиторна робота та позааудиторна робота. Ночівля в готелі. У вільний час оглядова екскурсія Прагою, факультативні програми (за додаткову плату). Ночівля в готелі.

4 день. 05 липня. Вівторок. Сніданок. Стажування. Аудиторна та позааудиторна робота. У вільний час поїздка до замку Карлштейн (факультатив за додаткову плату). Ночівля в готелі.

5 день. 06 липня. Середа. Сніданок. Стажування. Аудиторна та позааудиторна самостійна робота. У вільний час поїздка в Карлови Вари (факультатив за додаткову плату). Ночівля в готелі.

6 день. 07 липня. Четвер. Сніданок. Стажування. Аудиторна та позааудиторна  робота. У вільний час відвідування Кутна-Гора (факультатив за додаткову плату). Ночівля в готелі.

7 день. 08 липня. П’ятниця. Сніданок. Позааудиторна робота. Переїзд в Дрезден. У вільний час оглядова екскурсія та факультативи (за додаткову плату). 21:00 - нічний переїзд до Львова.

8 день. 09 липня. Субота. Прибуття у Львів (до 15:00).

5 ночей у готелі, 2 нічні переїзди.

 

ОРГАНІЗОВАНИЙ ТРАНСФЕР ТА ПРОЖИВАННЯ

Організований трансфер, проживання та організацію вільного часу учасників стажування забезпечує туристична компанія «Алголь». Вартість туристичної послуги складає 235 євро, куди входить трансфер за визначеним маршрутом (за виключенням факультативів), проживання в готелі три зірки зі сніданками (5 ночей), оглядові екскурсії у вільний час Вроцлавом, Прагою та Дрезденом. Факультативні екскурсії та вхідні білети в музеї та замки сплачуються додатково!

Консульський збір, послуги візового центру та страхування до вартості участі у стажуванні, або вартості організованого трансферу не входять, та додатково самостійно сплачуються у відповідні інституції!

Для організованих учасників, резервування місця учасника в трансфері та проживанні здійснюється за умови попередньої сплати частини від загальної вартості туристичних послуг туроператору «Алголь» в еквіваленті 50 євро згідно рахунку, який буде виставлено туроператором. Якщо учаснику стажування буде відмовлено у видачі візи – сума попереднього резервування повертається. Еквівалент 185 євро сплачується на рахунок туроператора після отримання візи. Туроператор надає відповідний договір про надання своїх послуг.

Оформлення віз та відряджень відбувається за офіційним запрошенням Празького інституту підвищення кваліфікації.

При організованому трансфері кожний учасник укладає індивідуальний договір на обслуговування з туроператором  «Алголь».

Для організованих учасників запрошення на стажування надаються після сплати резервування трансферу та проживання та  укладення відповідного договору з туроператором.

Всі організовані учасники, які планують взяти участь у програмі підвищення кваліфікації Празького інституту підвищення кваліфікації, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: confgalilei@ukr.net до 22 травня 2016 р.!

Тема листа: Стажування-липень Прага Прізвище та Ім’я учасника

Вкладені файли, які будуть відіслані на вищезазначену електронну адресу, повинні мати ОБОВ’ЯЗКОВІ НАЗВИ, а саме:

  • Заявка прізвище;
  • Паспорт прізвище.

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗИ

Для отримання візи необхідно підготувати наступні документи: паспорт України, закордонний паспорт, довідка з місця роботи із зазначенням середньої заробітної плати за останні 6 місяців, довідки/виписки з банку (рух коштів за останні 6 місяців та залишок на рахунку (бажано, щоб не менш 1500 грн. на день перебування за кордоном (8 днів)), медичне страхування для виїзду за кордон.

 

ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК до 22 травня 2016 р.!

Консультування надається: з 10.00 до 18.00 з понеділка по п’ятницю.

 

З питань програми стажування та запрошень:

Максименко Ірина, тел.: 068 955 22 67

Заявки надсилати на електронну пошту: confgalilei@ukr.net

 

З питань організованого трансферу, у тому числі оформлення віз та документів для перетину кордону, маршруту та графіку трансферу, умов проживання та туристичного обслуговування, розподілу місць в автобусі та розселення звертатись до менеджерів туроператора «Алголь» за телефонами:

+38032 242 41 21

+38073 242 41 21

+38095 242 41 21

+38097 242 41 21

www.algol.com.ua