Остання редакція: 22 серпня 2016

Стажування в Академії Торгівлі та Послуг в Познані 25 вересня - 1 жовтня 2016 року

Шановні науковці, викладачі та студенти!

Запрошуємо Вас пройти стажування у

Wyższa Szkoła Handlu i Usług (WSHiU) – Академія Торгівлі та Послуг в Познані (Польща)

за програмою підвищення кваліфікації

«Науково-методична база та інноваційні методи в освіті (за напрямом підготовки, навчальною дисципліною)»

25 вересня – 1 жовтня 2016 року

(з виїзною сесією в Краків, Познань, Варшаву, Берлін)

(108 годин, 3 модуля по 36 годин)

Ректор академії, професор, доктор Каміла Вільчінска запрошує докторів наук, професорів, кандидатів наук, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів України пройти стажування на базі Академії Торгівлі та Послуг в Познані (Республіка Польща). Організаторами даного стажування є Wyższa Szkoła Handlu i Usług (WSHiU) – Академія Торгівлі та Послуг в Познані (http://www.akademiakupiecka.pl/) та Полтавська державна аграрна академія (http://www.pdaa.edu.ua/).

Стажування за напрямками: економіка і менеджмент, психологія та педагогіка, державне управління та політологія, інформаційні технології в бізнесі, економічна теорія та економічні дослідження, основи обліку та фінансів та інші (напрямок віддзеркалюється в сертифікаті).

Усі учасники курсу отримають міжнародний сертифікат про стажування із зазначенням обраного напряму загальним обсягом 108 кредитів.

Програма складається з 3 модулів:

Модуль 1. Навчально-методичне  та індивідуальне забезпечення  освітнього процесу за кордоном (36 годин аудиторної та позааудиторної роботи).

Модуль 2. Наукова робота та педагогічна цінність її використання в навчальному процесі (36 годин аудиторної та позааудиторної роботи).

Модуль 3. Організація навчального процесу та інноваційні технології в освіті (36 годин аудиторної та позааудиторної роботи).

УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ

Вартість участі у програмі складає 280 євро.

Включено у вартість:

-           програма стажування – 100 євро. У вартість стажування входить: саме стажування (аудиторна та позааудиторна робота), сертифікат за участь у стажуванні)

-           проживання з двохразовим харчуванням – 100 євро (4 ночі проживання + 4 сніданки + 4 вечері в Польщі). Сплачується в Україні.

-           трансфер за маршрутом – 80 євро. Сплачується в Україні. Трансфер здійснює компанія «Неотурист» (http://www.neoturist.com/) комфортабельним туристичним автобусом Neoplan Starliner N 516 (зручні сидіння, система «climat-control», Wi-Fi, TV, DVD).

Всі учасники, які планують взяти участь у програмі підвищення кваліфікації Wyższa Szkoła Handlu i Usług (WSHiU) – Академії Торгівлі та Послуг в Познані, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: 1-ka@ukr.net до           25 серпня 2016 р.!

Тема листа: Стажування-серпень Познань Прізвище та Ім’я учасника

Вкладені файли, які будуть відіслані на вищезазначену електронну адресу, повинні мати ОБОВ’ЯЗКОВІ НАЗВИ, а саме:

• Заявка прізвище;

• Паспорт прізвище.

Деталі за телефоном: (095) 9000 636; (096) 291 51 21 Яснолоб Ілона

ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК – до 25 серпня 2016 р.!

Матеріали