+38 (04744) 3-33-28
Меню
Остання редакція: 19 травня 2016

Стажування в Польщі

Шановні науковці, викладачі та студенти!

Запрошуємо Вас пройти стажування у

Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University (Польща)

за програмою підвищення кваліфікації

«Науково-методична база та інноваційні методи в освіті (за напрямками підготовки): досвід Wyższa Szkoła BiznesuNational-Louis University»

1-14 серпня 2016 р., (Польща з виїзною сесією в Рим та Флоренцію)

(два тижні, 108 годин, 3 модуля по 36 годин)

 

Стажування за напрямками: економіка і менеджмент, психологія та педагогіка, державне управління та політологія, інформаційні технології в бізнесі (напрямок віддзеркалюється в сертифікаті).

 

Програма

складається з 3 модулів:

 

Модуль 1 (36 годин аудиторної та позааудиторної роботи). Науково-методичне та інформаційне забезпечення освітнього процесу (за напрямками підготовки: економіка і менеджмент, психологія і педагогіка, державне управління та політологія, інформаційні технології в бізнесі).

Розгляд науково-методичного надбання університету, тематичні лекції, практика та семінари за напрямами підготовки.

 

Модуль 2 (36 годин аудиторної та позааудиторної роботи).   Мультдисциплінарність історії науки та педагогічна цінність її використання в навчальному процесі.

2.1      Вплив науки на розвиток людської цивілізації.

2.2      Новаторство та наукова принциповість на прикладі видатних наукових постатей людської цивілізації: Микола Копернік, Джордано Бруно, Галілео Галілей, Грегор Мендель).

2.3      Наука та освіта як найкраща основа розвитку крос-культурних комунікацій.

Модуль проводиться в межах виїзної сесії містами життя та праці найвидатніших науковців людства (Микола Копернік, Джордано Бруно, Галілео Галілей, Грегор Мендель: Краків-Венеція-Рим-Флоренція-Брно).

 

Модуль 3 (36 годин аудиторної та позааудиторної роботи).   Організація навчального процесу та інноваційні технології в освіті (за напрямками підготовки: економіка і менеджмент, психологія і педагогіка, державне управління та політологія, інформаційні технології в бізнесі).

3.1      Організація навчального процесу у Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University.

3.2      Інноваційні технології в освіті.

3.3      Академічна мобільність студентів як органічна частина навчального процесу в європейському університеті.

 

УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ

Вартість участі у програмі складає 95 євро. Сплачується по прибутті в Новий Сонч на банківський рахунок Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University. У вартість стажування входить тільки саме стажування (лекції, семінари, майстер-класи, інша аудиторна та позааудиторна робота, консультації та інші види занять, які передбачено програмою стажування, сертифікат за участь у стажуванні).

Трансфер, проживання та харчування учасники стажування забезпечують собі за свої додаткові витрати, організовано (через туристичного оператора «Алголь»), або самостійно. Консульський збір, послуги візового центру та страхування до вартості участі у стажуванні, або вартості організованого трансферу не входять, та додатково самостійно сплачуються у відповідні інституції!

Стажування за напрямком підготовки відбувається за наявністю не менш 15 осіб в групі одного напрямку.

 

ОРГАНІЗОВАНИЙ ТРАНСФЕР, ПРОЖИВАННЯ ТА ВІЛЬНИЙ ЧАС

УЧАНИКІВ ПРОГРАМИ

забезпечує туристична компанія «Алголь» (м. Львів)

www.algol.com.ua

 

ПРОГРАМА ОБСЛУГОВУВАННЯ ТРАНСФЕРУ, ПРОЖИВАННЯ ТА ВІЛЬНОГО ЧАСУ

Маршрут: Львів-Новий Сонч-Венеція-Рим-Флоренція-Відень-Брно-Краків-Новий Сонч-Львів

 

1 день, 01 серпня, четвер

Виїзд зі Львова вранці у 08:30 – переїзд в Новий Сонч. Проходження кордону.

Поселення в готель. Стажування. Аудиторна та позааудиторна робота. Ночівля в готелі в Новий Сонч.

2 день, 02 серпня, п’ятниця

Новий Сонч. Сніданок. Стажування. Аудиторна робота (лекції та інші види аудиторної роботи з 10.00 до 17.30). Ночівля в готелі Новий Сонч.

3 день, 03 серпня, субота

Новий Сонч. Сніданок. Стажування. Аудиторна (лекції та інші види аудиторної роботи з 10.00 до 14.00) та позааудиторна робота. У вільний час факультатив (відвідування соляної шахти у м. Величка або мінерального курорту Криниця Здруй). Ночівля в готелі Новий Сонч.

4 день, 04 серпня, неділя

Новий Сонч. Сніданок. Виселення з готелю. Стажування (лекції та інші види аудиторної роботи лекції з 10.00 до 14.00). Позааудиторна робота. Нічний переїзд у Рим через Венецію.

5 день, 05 серпня, понеділок

Прибуття до Венеції. Самостійна позааудиторна робота. У вільний час факультативна екскурсія Венецією. Виїзд до Риму. Ночівля в транзитному готелі.

6 день, 06 серпня, вівторок

Сніданок. Виселення з готелю. Прибуття до Риму. Самостійна позааудиторна робота. У вільний час оглядова екскурсія Римом. Поселення в готель. Ночівля в готелі в Римі.

7 день, 07 серпня, середа

Сніданок. Самостійна позааудиторна робота. Вільний час. Ночівля в готелі в Римі.

8 день, 08 серпня, четвер

Сніданок. Самостійна позааудиторна робота. Вільний час. Ночівля в готелі в Римі.

9 день, 09 серпня, п’ятниця

Сніданок. Виселення з готелю. В 8.00 переїзд до Флоренції. Самостійна позааудиторна робота. У вільний час оглядова екскурсія Флоренцією.

21:00 – Нічний переїзд до Брно (через Відень).

10 день, 10 серпня, субота

Приїзд у Відень. Відпочинок. Самостійна позааудиторна робота. Вільний час. Переїзд та поселення в Брно. Ночівля в готелі в Брно.

11 день, 11 серпня, неділя

Сніданок. Виселення з готелю. Самостійна позааудиторна робота. Переїзд в Краків.

Ночівля в готелі в Кракові.

12 день, 12 серпня, понеділок

Сніданок. Стажування. Самостійна позааудиторна робота. У вільний час огляд Кракова. Переїзд в Новий Сонч. Ночівля в готелі в Новий Сонч.

13 день.  13 серпня, вівторок

Сніданок. Новий Сонч. Лекції та інші види аудиторної роботи з 10.00 до 16.30, вручення сертифікатів з 16.30 до 18.00). Ночівля в готелі Новий Сонч.

14 день, 14 серпня, середа

Сніданок. Виселення. Завершення стажування. Виїзд. Переїзд до Львова. Повернення до Львова орієнтовано до 17.00.

14 днів за кордоном, 11 ночей у готелях три зірки, 2 нічні переїзди.

 

ОРГАНІЗОВАНИЙ ТРАНСФЕР ТА ПРОЖИВАННЯ

Організований трансфер, проживання та організацію вільного часу учасників стажування забезпечує туристична компанія «Алголь». Вартість туристичної послуги складає 535 євро, куди входить трансфер за визначеним маршрутом (за виключенням факультативів), проживання в готелі три зірки зі сніданками (11 ночей в готелях три зірки зі сніданками), оглядові екскурсії у вільний час Римом та Флоренцією. Факультативні екскурсії та вхідні білети в музеї та замки сплачуються додатково!

Консульський збір, послуги візового центру та страхування до вартості участі у стажуванні, або вартості організованого трансферу не входять, та додатково самостійно сплачуються у відповідні інституції!

Для організованих учасників, резервування місця учасника в трансфері та проживанні здійснюється за умови попередньої сплати частини від загальної вартості туристичних послуг туроператору «Алголь» в еквіваленті 100 євро згідно рахунку, який буде виставлено туроператором. Якщо учаснику стажування буде відмовлено у видачі візи – сума попереднього резервування повертається. Еквівалент 435 євро сплачується на рахунок туроператора після отримання візи. Туроператор надає відповідний договір про надання своїх послуг.

Оформлення віз та відряджень відбувається за офіційним запрошенням Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University.

При організованому трансфері кожний учасник укладає індивідуальний договір на обслуговування з туроператором «Алголь».

Для організованих учасників запрошення на стажування надаються після сплати резервування трансферу та проживання та  укладення відповідного договору з туроператором.

 

Всі, хто планує взяти участь у стажуванні у Wyższa Szkoła BiznesuNational - Louis University, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: confgalilei@ukr.net до 22 травня 2016 р.!

Тема листа: Стажування-серпень Польща Прізвище та Ім’я учасника

Вкладені файли, які будуть відіслані на вищезазначену електронну адресу, повинні мати ОБОВ’ЯЗКОВІ НАЗВИ, а саме:

  • Заявка прізвище;
  • Паспорт прізвище.

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗИ

Для отримання візи необхідно підготувати наступні документи: паспорт України, закордонний паспорт, довідка з місця роботи із зазначенням середньої заробітної плати за останні 6 місяців, довідки/виписки з банку (рух коштів за останні 6 місяців та залишок на рахунку (бажано, щоб не менш 1500 грн. на день перебування за кордоном (14 днів)), медичне страхування для виїзду за кордон.

 

ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК до 22 травня 2016 р.!

Консультування надається: з 10.00 до 18.00 з понеділка по п’ятницю.

 

З питань прийому заявок та запрошень:

Максименко Ірина, тел.: 068 955 22 67

 

Заявки надсилати на електронну пошту: confgalilei@ukr.net

 

 

З питань організованого трансферу, у тому числі оформлення віз та документів для перетину кордону, маршруту та графіку трансферу, умов проживання та туристичного обслуговування, розподілу місць в автобусі та розселення звертатись до менеджерів туроператора «Алголь» за телефонами:

+38032 242 41 21

+38073 242 41 21

+38095 242 41 21

+38097 242 41 21

www.algol.com.ua

algol@algol.com.ua

 

 

З питань програми стажування та сертифікату:

Професор Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University

Ігор Бритченко, тел.: 095 005 01 02