Остання редакція: 04 листопада 2016

Запрошення до участі у міжнародному агро-саміті

Компанія «Байєр» рада запросити студентів Уманського національного університету садівництва до участі у світовому агро саміті, що відбудеться за підтримки компанії «Байєр» у Брюсселі.

Опис: студент повинен написати коротке есе на тему продовольчої безпеки  (детальніше у гайдлайні), і локальний комітет журі обере двох аплікантів  для подальшої участі у міжнародному засіданні, що пройде під егідою ООН та за участі найкращих науковців штаб квартири «Байєр». До локального журі увійдуть фахівці департаменту інновацій «Байєр», представники Українського клубу аграрного бізнесу та представники академічної спільноти (кандидатура ще не погоджена, обирається серед профільних ВНЗів України).

Тривалість подачі есе – до 31 грудня.

Посилання на опис програми - https://www.youthagsummit.com/home/ (там і аплікаційна форма).

У вкладенні ви знайдете детальний план та пояснення правил участі.

Матеріали