+38 (04744) 3-33-28
Меню
Остання редакція: 22 серпня 2016

Міжнародна науково-практична конференція у м. Прага

Шановні викладачі, науковці, аспіранти та студенти!

Празький інститут підвищення кваліфікації запрошує Вас взяти участь

в Міжнародній науково-практичній конференції

«Проблеми та перспективи розвитку європейської освіти»

20-27 листопада 2016 р., м. Прага

 

з можливістю одночасного стажування

в Празькому інституті підвищення кваліфікації

http://www.prizk.cz

 

СЕКЦІЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

 1. Інноваційні методи та технології в освіті.
 2. Крос-культурні комунікації, спільні освітні проекти та програми.
 3. Європейська гуманітарна освіта та її внесок в формування особистості та соціуму ХХІ сторіччя (філософія, історія, мистецтвознавство, культурологія, філологія).
 4. Проблеми та пріоритети розвитку фундаментальної освіти (математика, механіка, астрономія, фізика, інформатика і кібернетика, хімія, біологія, геологія, географія).
 5. Пріоритетні напрямки розвитку прикладної освіти (медицина, фармацевтика, фізичне виховання та спорт, архітектура, технічні науки, сільськогосподарські науки, ветеринарні науки).
 6. Внесок соціальних наук та освіти в розвиток сучасних соціально-економічних процесів (економічні науки, юридичні науки, психологія, соціологія, політологія, державне управління, соціальні комунікації, педагогіка).

  УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

  Організаційний внесок за участь у конференції складає 60 євро, сплачується по прибутті в Прагу на рахунок Празького інституту підвищення кваліфікації

  До оргвнеску за участь у конференції входить: участь у пленарному та секційних засіданнях, участь в урочистій вечері з нагоди відкриття конференції, публікація в збірнику матеріалів конференції, отримання сертифіката учасника конференції, електронний фотодайджест (буде надісланий учасникам після конференції на електронні адреси) та загальноорганізаційні витрати.

  Збірнику матеріалів конференції надається чеський код ISBN, матеріли конференції буде також розміщено на офіційному сайті Празького інституту підвищення кваліфікації.

  Робочі мови конференції: англійська, українська, чеська, російська

  ТЕРМІН ПОДАННЯ МАТЕРІАЛІВ І ЗАЯВОК

  Всі, хто планує взяти участь у конференції, повинні надіслати заявку, тези доповіді та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: confgalilei@ukr.net до 15 вересня 2016 р.!