Остання редакція: 13 жовтня 2016

Словацький університет запрошує на стажування викладачів, аспірантів, студентів

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Запрошуємо Вас долучитися до формування групи,

яка виїжджає на стажування до Словаччини

в Пан-Європейський Університет (Братислава)

www.paneurouni.com

за програмою "Методи підготовки та організація навчального процесу

в Пан-Європейському Університеті"

12-17 грудня 2016 р., м. Братислава

(48 годин аудиторної та позааудиторної роботи)

Програма складається з двох модулів:

1. Методи підготовки студентів в Пан-Європейському університеті.
  2. Організація навчального процесу.

ЗАГАЛЬНИЙ ГРАФІК ТА ТРАНСФЕР

Трансфер: Львів-Будапешт-Братислава-Відень-Львів

1 день. Понеділок. 12 грудня. Виїзд зі Львова. Позааудиторна робота. Нічний переїзд Львів-Братислава (через Ужгород-Будапешт).

2 день. Вівторок. 13 грудня. Прибуття в Будапешт. Відпочинок в Будапешті 4-5 годин. Позааудиторна робота. Переїзд в Братиславу. Поселення. Ночівля.

3 день. Середа. 14 грудня. Сніданок. Стажування. Аудиторна робота. Вечеря в колі друзів. Ночівля.

4 день. Четвер. 15 грудня. Сніданок. Стажування. Самостійна індивідуальна робота. Ночівля.

5 день. П’ятниця. 16 грудня. Сніданок. Виселення. Переїзд у Відень. Перебування у Відні 9 годин. Позааудиторна робота. Бажаючи будуть мати можливість відвідати в межах самостійної факультативної програми Віденський університет, а також знаменитий Віденський музей природної історії, де знаходиться унікальна Венера Віллендорфська (найдавніша в світі скульптура) та найбільша в Європі колекція природних кристалів дорогоцінних мінералів. Нічний переїзд в Україну.

6 день. Субота. 17 грудня. Прибуття у Львів.

УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ

Загальна вартість участі у програмі, до якої входить стажування, сертифікат від Пан-Європейського університету, проживання в двохмісному номері готелю (три ночі зі сніданками), вечеря в колі друзів (14 грудня), трансфер комфортабельним автобусом згідно програми за визначеним маршрутом становить 270 євро.

Консульський збір, послуги візового центру та страхування, факультативні поїздки та екскурсії до вартості участі у стажуванні, або вартості трансферу не входять, та додатково самостійно сплачуються у відповідні інституції!

Трансфер, проживання та організацію вільного часу учасників стажування забезпечує туристична компанія «Алголь» (www.algol.com.ua). Вартість послуг складає 200 євро, куди входить трансфер комфортабельним  автобусом за визначеним маршрутом, проживання в готелі зі сніданками (3 ночі) у двомісному номері. Бронювання місця учасника групи здійснюється за умови попередньої сплати частини від загальної вартості послуг туроператору «Алголь» в еквіваленті 50 євро згідно рахунку, який буде виставлено туроператором. У випадку, якщо учасник з якоїсь причини відмовився від участі у програмі, вартість бронювання не повертається. Залишок суми, еквівалент 150 євро, сплачується на рахунок туроператора після отримання візи. Туроператор надає відповідний договір про надання своїх послуг. Кожний учасник укладає індивідуальний договір на обслуговування з туроператором «Алголь».

Факультативні екскурсії та вхідні білети в музеї сплачуються додатково! Бажаючі мають можливість замовити туроператору «Алголь» факультативні екскурсії за додаткову плату. Перелік факультативних екскурсій надсилається туроператором при укладанні договору.

Залишок суми в 70 євро сплачується по прибутті в Братиславу в Пан-Європейському Університеті.

Оформлення віз та відряджень відбувається за офіційним запрошенням Пан-Європейського Університету.

Учасникам стажування запрошення на стажування та документи від туроператора для оформлення візи надаються після сплати бронювання міста в групі та укладення відповідного договору з туроператором.

Увага! Учасники стажування можуть брати з собою супроводжуючих. Супроводжуючі особи оформлюють туристичні візи, сплачують лише 200 євро на рахунок туроператора, їм запрошення на стажування не надаються.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗИ

Для отримання візи необхідно підготувати наступні документи: паспорт України, закордонний паспорт, довідка з місця роботи із зазначенням середньої заробітної плати за останні 6 місяців, довідка з банку по залишку на рахунку (з розрахунку 50 євро на день перебування за кордоном), медична страховка для виїзду за кордон. Після отримання заявки, учаснику буде надіслано повний перелік документів, які необхідно підготувати для подання на отримання візи.

Всі учасники, які планують взяти участь у стажуванні в Пан-Європейському університеті, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: confgalilei@ukr.net до 30 жовтня 2016 р.!

Тема листа: Стажування-грудень Братислава Прізвище та Ім’я учасника

Вкладені файли, які будуть відіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові назви, а саме:

• Заявка прізвище (учасника);
  • Паспорт прізвище (учасника).

Увага! Стажування відбудеться напередодні католицького Різдва! Трансфер в Пан-Європейський університет та зворотно пройде дивовижними та яскравими святковими різдвяними столицями Австрії, Угорщини та Словаччини. В період стажування буде можливість безпосередньої оцінки впливу знаменитих різдвяних знижок на динаміку попиту на європейських товарних ринках. Бажаючі в межах факультативної програми зможуть відвідати знаменитий торгівельний центр Європи – Desinger Outlet Parndorf (Австрія).

З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розподілу місць в автобусі та розселення, програми стажування та запрошень

консультування надається:

Максименко Ірина, тел: 068 955 22 67; e-mail: confgalilei@ukr.net