+38 (04744) 3-33-28
Меню
Остання редакція: 14 травня 2016

Internship Program of German Business for Ukraine

Програма стажувань німецького бізнесу в Україні пропонує студентам унікальну можливість отримати практичний досвід роботи у провідних компаніях Німеччини протягом декількох місяців. 
Відправити свою заявку на участь можна з 11 квітня по 16 червня 2016 року (термін стажування- з лютого по червень 2017 року, 3-5 місяців).

Таким чином, стипендіати можуть застосувати на практиці отримані в університеті теоретичні знання, розширити свою кваліфікацію і отримати уявлення про корпоративну культуру в Німеччині. Програма фінансується Федеральним міністерством Німеччини з економічної співпраці і розвитку ( BMZ ) і за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва ( GIZ ). Стипендіати отримують щомісячну фінансову допомогу, і, окрім того, компанії покривають витрати на проживання та медичне страхування для інтернів.

Хто може подати заявку ?

Студенти вищих семестрів ( щонайменше 2 повних років навчання ), а також молоді випускники. При цьому, їх навчальна програма повинна мати фокус або на бізнес (дисципліни економіки і організації виробництва), інженерні науки або IT , журналістику або сільське господарство. Кандидати мають бути, як правило, не старше 30 років. 
Необхідні дуже гарні знання німецької і / або англійської мови.

Остаточний період подачі заяв від кандидатів : 11 квітня-6 червня 2016 року!

Додаткова інформація: 

Група Вконтакті: http://vk.com/uainternship 

Група на Facebook : https://www.facebook.com/groups/UAinternship/

Офіційна сторінка Ost-Auschuss : http://ost-ausschuss.de/node/738